www.sudzibas.lv Debess SPA Pedikīra meistare

Spa Debess - Pedikīra meistare

Pedikīra meistare no Spa Debess viņu salonā.Es arī biju viena no cilvēkiem, kas iegādājās Spa Debess sniegto pakalpojuma kuponu kumi.lv uz pedikīru ar gelish. Viss liekas iesākumā kārtībā, solīdi. Administratore atgādina pa telefonu, ka pieraksts. Kā arī zvana un palūdz samainīt laikus, jo meistare netiek uz citu dienu. Man viss bija saplānots, bet es nodomāju, ka draudzene, kuru gribu satikt arī taču var atnākt pasēdēt ar mani un mēs varam paspēt parunāt, kamēr man tiek taisīti nagi. Atrodot salonu, ieejot iekšā administratore ir ļoti smaidīga un patīkama, taču blakus viņas galdam stāv laikam nagu speciāliste - sabozusies, knapi atņem sveicienu un klusi apspriež krieviski kaut ko. Man parāda, kur atstāt mēteli, tad es gaidu. Aizved uz kabinetu, kur mājo tiešām ieprieksējā nagu speciāliste. Kabinetā viss it kā normāli, lai gan pāris Rimi un citu veikalu tukšos maisus var arī nebāzt aiz pedikīra krēsla malas, var noteikti kaut kur ielikt. Pedikīre ienāk kabinetā lauzītā valodā iedod man Gelish paraugus un saka, lai izvēloties un aiziet. Gaidu, izvēlējos un viņa atgriežas, noklausās ko saku un aiziet. Atgriežas. Vispār neko nesaka, staigā ar betona seju un mājas čībās. Ne man tiek piedāvāts, kas padzerties, nekā. Es gribēju paralēli šai procedūrai satikt draudzeni. Administratorei pieteicu, kad viņa atnāk, lai atved pie manis. Viņa saka, jā. Draudzene ienāk, administratore norāda tur, kur esmu un viņa nāk kabinetā, smaidīga un atvērta. Es saku draudzenei, lai apsēžas pretī krēslā un paņem nost manu somu. Meistare no salona pagriežas pret draudzeni un vienkārši tieši krievu valodā saka: Jūs šeit nesēdēsiet! TAS MAN TRAUCĒ! Pagaidiet pie administratores! Vienkārši man nebija ko teikt. man gribējās piecelties un aiziet. var arī normālā balsī un tonī pamatot šādu stingru teikumu. Jo tomēr procedūrai jābūt patīkamai. tā nu es visas 'minūtes vienkārši gaidīju, kad tikšu prom. šausmīgi. no šīs meistares garo vienkārši negatīvisms. Ja nepatīk šis darbs, tad tas nav jādara. Es jūsu, SPA Debess, vadības vietā nekad neļautu šai meistarei strādāt ar jauniem klientiem. Varbūt Jūs piedāvājat šo akciju, jo vienkārši gribat jaunus klientus, taču ar šo meistari Jūs nedabūsiet neko. Tas bija ļoti nepatīkami.Arī kuponā rakstīts, ka procedūra ies ap stundu/līdz pusotrai. Pēc 40 minutem es jau biju gatava. Nagu laka nav nokrāsota taisni, meistare neaizrāvās ar nagu formas veidošanu, kā arī ar to pēdu pamatnes noberšanu. Bet es gribēju tikt ārā, tur bija smacīgi tieši šīs meistares attieksmes dēļ. Meistare rīkojas tā diezgan brutāli - paņem kāju un vienkārši stumj tur, kur grib, lai tā kā ja būtu, taču var jau pajautāt, lai es palīdzu un nolieku to kāju tur, kur viņai ērtāk. Nekā. Masāža gan bija forša, neilga, bet forša. tikai man vairs negribējās baudīt, jo visa atmosfēra bija sabojāta. man ļoti žēl, es vairs tur iet negribu. lai vai kādas cenas, vai salona izskats. Ar šādiem cilvēkiem sastrādāties es negribu un nevienam neiesaku. Ar cieņu, Kristīne

K