Debesmanna

Šī veikala apkalpošana pamazām kļūst kritiska.Gribēju mopirkt fasētu gaļu uz tās nebija cenas ,interesējos pie pārdevējas viņa mani sūta pie citas jo viņa nezinot otra pārdevēja arī pie citas.Ipērkoties veikalā par kautkādu summu es dabūnu šokolādes zaķi,izrādās ka man vajag nopirkt kautkādu kafiju.Es par to naudu varu nopirkt 10 tādus zaķus,veikala vadībā laikam ir kārtīgs ŽĪDS kurš nedos sevi apmānīt. Veikala apsardze tas ir COOL visi tādi lisiji laikam uz Lieldienām sagatavojušies,paurīši spīd kā Lieldiennu oliņas tas ir labais īsts cirks.Ja gribat pasmieties nākat uz Debesmannu,bet neiesaku.Preces kvalitāte kā T-Marketā.Kauns bet žēl,bija labs veikals.

D d 31.03.2007

Veikals Debesmanna ir Nelda un patiešām varētu būt, ka īpašnieks ir žīds Maikls Avrutins. Tādēļ ko tur brīnīties, ja esat kādreiz bijis Neldas veikalos.