www.sudzibas.lv DEAL24.lv izkrapa naudu par pakalpojumu, kuru nepasūtīju

DEAL24.lv - izkrapa naudu par pakalpojumu, kuru nepasūtīju

Mēģināju nopirkt izdevīgo kuponu sporta klubam City Fitness, kā rezultātā, man nemanot tika pieplusots klāt arī izklaides pasākums bowlingā, biljardā un vēl šis tas. Uzrakstīju sūdzību viņu uzņēmuma filiālei Rīgā, ka viņu sistēmā radusies kļūda, kuras rezultātā manam pirkumam tika pievienoti vēl visādi pakalpojumi, par kuriem neko nezinu! Bet man pretī tika atbildēts ar rupjībām! Beigās tomēr piekrita atskaitīt atpakaļ uz kontu izkrāpto naudu. Kas protams bija tikai tukšas runas! Laikam tomēr būs mācība - neizmantot mazpazīstamu kompāniju pakalpojumus, kurām vēl piedevām nav konkrētas adreses Latvijā!

D

J Jancik 25.06.2011

Man ari bija tada pasa sitaucija :( KRAPNIEKIIIIIIII

B Bitīte 26.06.2011

Arī es saskāros gan ar šīs kompānijas, gan arī ar pakalpojumu sniedzēju super "pretimnākošo" attieksmi! Pakalpojumu sniedzējs vēl joprojām nav pieņēmis manu nopirkto kuponu, aizbildinoties, ka nepieciešams vēl un vēl apmeklējumu skaits, lai pēc tam varētu izmantot kuponu (zobārstniecība), bet, kad centos sazināties ar deal.24 par šo gadījumu, arī no viņiem nesaņēmu atbalstu!
Varbūt ir iespējams kādām valsts institūcijām šo lietu pakontrolēt?

V Viky 29.06.2011

Man bija nopirkti kuponi "Izgaismo gada īsāko nakti! Palaid gaisā īpašās Jāņu nakts laternas!" Nekādus kuponus neesmu saņēmusi, nebiju saņēmusi arī apstiprinājumu par maksājuma uzdevumu. Pusotru nedēļu rakstīju e-pastus uz kuriem, protams, nebija nekādas atbildes. Patiesībā, īsta krāpnieku firma... internetā nevienu kontakttālruni nevar dabūt, e-pastu arī nevar izkontrolēt vai ir sūtīts kaut kas vai nav.. Zvanīju uz to veikalu, labi, ka viņi bija tik pretinākoši, ka ļāva uzrādīt no ibankas maksājuma uzdevumu un saņēmu pakalpojumu. BET akcijas noteikumos arī nebija norādīta tāda lieta, ka uz laternām būs Līgo logo, kas principā mani neapmierina, jo laternas ir paredzētas citam pasākumam. Tākā domāju, ka patērētājiem būs ko šeit pastrādāt!

Vārdu sakot, cilvēki, piesargieties no šīs firmas pakalpojumiem... !!!

V Vendija 06.07.2011

mums arī līdzīga situācija

D DEAL24.lv 26.07.2011

DEAL24.lv: gribam oponēt, ka nekādā gadījumā neesam "krāpnieki", mums ir tūkštošiem klientu, kas ar mūsu starpniecību ir iegādājušies sev interesējošus piedāvājumus par ļoti izdevīgu cenu, un iepērkas pie mums vēl un vēl.

Katrs, kurš kaut reiz ir iepircies mūsu mājaslapā, saprot, ka pirmās rakstītājas (Dana Šeļmanova-Pleša) pretenzija par to, ka "man nemanot tika pieplusots klāt arī izklaides pasākums bowlingā, biljardā un vēl šis tas" sūdzība ir pilnīgi nepamatota, jo pircējam nezinot pieplusot kautko klāt nemaz tehniski nav iespējams, pircējs katrā solī redz, ko viņš pērk, un apmaksājot redz summu, kuru internetbankā apstiprina.

Pie tam, pircēja piemirsusi uzrakstīt, ka ir saņēmusi atpakaļ naudu par negribēto pirkumu (un gadījumā, ja arī Jūs vēlaties atteikties no pirkuma un 14 dienu laikā saņemt atpakaļ naudu, iesakam netkārtot šīs pircējas kļūdu un nedraudēt mums ar vīra ietekmīgajiem sakariem un citiem neadekvātiem izteicieniem, bet vienkārši informēt par lietas apstākļiem).

Ar cieņu, DEAL24 admisnistrācija

A Andrejs 17.08.2011

> DEAL24.LV
Esmu Jūs informējis jau 2x par savu problēmu, taču vēl joprojām neesmu saņēmis no Jums ne atbildi ne problēmas atrisinājumu. Kā teikts Jūsu mājas lapā "Atbildēsim uz visiem jautājumiem ne ilgāk kā 24 stundu laikā." es gribētu gan uz to paļauties, taču no 15.08.2011. 24 stundas ir jau pagājušas... Man taču nav Jūs jādzenā pa visu Baltiju rokā, ne?

D DEAL24.lv 22.08.2011

Labdien Andrej, Jūsu jautājums sakarā ar nokavētu kuponu izmantošanas termiņu, jau saņemšanas dienā tika pārsūtīts pakalpojuma sniedzējam, ar lūgumu sazināties ar Jums, lai noskaidrotu situāciju.
Ar cieņu, DEAL24

I Igors 20.10.2011

Ar tevi sarunājas tikai līdz tam brīdim, kad nav problēmu. Kad pakalpojuma sniedzējs atteicās sniegt pakalpojumu dēļ pieraksta (neskatoties un kupona derīgumu) iejaukties netaisījās un vispār pat neatbildēja. Lieki piebilst, ka naudu par nesaņemto pakalpojumu neatgrieza.

M Maija 06.11.2011

Pret deal24 nav pretenziju.
Toties KD konditorejas piedāvātā jogurta torte ar ceptiem āboliem, svētku noformējumā, bija kaut kas tāds, ko uz galda likt nevarēja.
Kauns bija viesu priekšā.
Kaut kāda pelēcīga jogurta želejas PĻAČKA, nekas vairāk.
Viesu viedoklis - pelēks nepabeigts izstrādājums.
FUI KD konditorejai.

P puķe 30.11.2011

ari es nesen nopirku uz saules salonu matu spa, un protams uz epastu man maksajuma registracija neatnaca kaa arii kad akcija nosledzas ari kupons neparadijas epasta, rakstiju viniem epastu, bet zinas kaa nav taa nav.
nezinu ko iesakt.
ja jau Deal24 apgalvo, ka nav krapnieki, tad kadel te vispar ir sudziba iesakta par jusu uznemumu, un nejau viena vien. savadak sobrid es jus nosaukt nevaru ka vien ieprieks minetaja varda- KRAPNIEKI!

P puķe 01.12.2011

VAINIGA!
atvainojos par so sudzibu, galu rezultata izradijas kluda epasta, savu kuponu sanemu un tadel neko sliktu par so uznemumu nevaru teikt!