www.sudzibas.lv DD krāpšana

DD - krāpšana

Eta zhenshchina nazhila dolgov v moej kvartire, i sbezhala ne rasplativshish. Ostorozhno ljubi, ne popodajtes ! Ne vpuskajte v svoju kvartiru

I Inese 31.03.2011

Da, nu i pishet!!!
Ona dazhe anketu zapolnitj ne umeet. Kuda ewe pro dolgi?!!

I igors 16.04.2011

A Agy 17.10.2011

Pipec! Shmara

M meitēns 08.11.2011

Paskatieties tik! Kā raksta -Inspektor po vziskanju dolgov
:) pati krāpjas.Tāpēc arī valsts tik tālu novesta.Urlas! Pati ir kaut kāda izsitēja, tomēr krāpj nabaga izīrētājus, kuri tā par kapeikām izīrē dzīvokļus krīzes laikā.Tādas krāpnieces vajadzētu publiski piekaut un iespļaut sejā

N nagene 17.11.2011

Po-moemu eta zenscina seicas zivet s nami po sosedstvu c Plavniekah na Jukuma Vaciesa.Navernoe uze platit za kvartiru, po skolku odevaetsa prosto uzasno, deneg vidno ne hvataet.Mozet za um vzalas:)

E evartovskis 10.06.2012

Šausmīgs paskats!

F felicita 04.08.2012

Уродина какая!!!
Ненавижу лжецов и воров!!

A a.m 22.09.2012

лимита

K knopka 05.02.2013

Paldies, saimniecei, par brīdinājumu, lai zinam, kam izīrējam.

I ivetti 02.03.2013

Опыт работыInspektor
Balt Risk, Рига http://www.baltrisk.lv
11 — 100 человек, Юриспруденция

Февраль 2008 — Июнь 2009

Inspektor po vziskanju dolgov

Man patīk= šī palaistuve tikai gadu ir spējusi nostrādāt normālā iestādē, pēc tam šī''inspektore'' gājusi šmaukt cilvēkus veikalā:http://www.sudzibas.lv/oliviersaco-c13521.html.
BEZKAUŅA!!!

J Julia-JuJu 13.04.2013

Просто пипец! Как Она пишет! Диан, научитесь писать!!!Стыд и позор!

O OlyKey 13.05.2013

Šī dāmīte arī mēdz piedeklarēties svešos dzīvokļos bez atļaujas, lai apkrāpt bērnudārzus un skolas, ka ir rīdzinieces ar meitu.

O Ogre123 31.10.2013

O, JA TIKAI TAGAD SHI VAIRS NAV DUDAREVA, BET PETROVA.TA, KA TAUTA SATURAS, TAGAD BUS CITS UZVARDS, BET KRAPT NEBEIGS!