www.sudzibas.lv Davids Apogss Nekvalitatīvi veic remontdarbus

Davids Apogss - Nekvalitatīvi veic remontdarbus

Labdien,

vēlos painformēt par krāpnieku, kurš ļoti nekvalitatīvi veic būvdarbus.
Andris apogs, jeb davids apogss – slēpjas zem dažādiem vārdiem. (palīgi artis xxx, artis xxx, un co.)
uzrunāja mani caur sia mīte, platformā getapro, bet līgums tika slēgts kā uz privātpersonu.
Nepieciešams bija veikt 24m2 dzīvokļa kapitālo remontu. Andris visu nokomunicēja un ieteica dažādas idejas, kas bija ļoti patīkami un pārliecinoši. Izvēlējāmies viņu, mūsu dzīvokļa remontam.
Pirmais posms – demontāžā, viss Skaisti
otrais posms – grīdas, profili, reģipsis, viss Skaisti
trešais posms – krāsošana, vannas istaba, trubas, flīzēšana… - slikti
ceturtais posms – apmales, silikoni, objekta nodošana – viss slikti
1. Appludināja apakšējo kaimiņu un par to mūs neinformēja.
2. Ikdienā dzīvoju Rīgā un pilnvērtīgi objekta būvniecības procesam sekot līdzi nevarēju. Andris aicināja, lai braucu uz liepāju, jo objekts šodien būs gatavs. Aizbraucu uz liepāju trešdienā, jo redz viņš nevar pagaidīt vajag naudu. Objekts bija pilns ar neizdarītām lietām un objektu nepieņēmu, pats uztaisīju viņam sarakstu (nodarbojos ar būvdarbu vadīšanu) ar darāmajām lietām.
3. Protams, tā arī tas viss palika.
Ikdienā par sīkumiem neraizējos, ja kkur jāpiekrāso vai jāuzliek silikons, vai jāuzliek durvis, izdarīšu.
Bet, ja tu appludini kaimiņus, jo celtnieki nav sakniedējuši trubas. Pilnībā ignorē un neuzņemas atbildību par savu darbu, tad ir riktīgi bēdīgi ar šādiem celtniekiem.
Video var apskatīties, kā man pašam jālauž vaļā flīzes, jāmeklē Caurumi un jātaisa tie ciet.
Kā arī šie neizdarītie darbi:
- nesavākti mēsli + nesakopta kāpņutelpa
- neuzstādīts dūmu detektors
- neuzstādītā ventilācija + ventilācijas caurums uztaisīts par mazu. (96mm)
- neizbūvēta palodze virtuvē
- nepilnvērtīgi izvietots akrils pa perimetru
- atstāti netīri logi un to ailes
- nepilnvērtīgi izvietots silikons pa vannas istabu
- nepiestiprināts pods. (vnk uzlikts un apkārt ar silikonu)
- flīzes aiz poda nav pieliktas + flīžu ailes aiztaisītas nekārtīgi, nu tā ka patiešām redz.
- nav nokrāsoti griesti virs boilera
- ūdens skaitītājs aizlikts aiz flīzēm un sienas, tagad pēc 3 gadiem nevarēs bez laušanas nomainīt. Teica, ka tā vajag.
- wc durvis rīvējas pa zemi + wc durvīm nav uzlikta apdare + aiztaisītas spraugas
- laminātu piegrieza ar brāķi
- atstāja nenotīrītas flīzes, vnk uzslaucīja. Tur bija nepieciešama ķīmiska uzkopšana.
- kamīns vnk atstāts kā bija, kaut gan runājām, ka apstrādās spraugas + aiztaisīs plaisas
- nocūkoja galvenās iekšdurvis, ka nevar vairāk notīrīt bez skrāpējumiem
- atstāja neapgrieztas ārdurvju putas
- veļas masiņas noteces cauruli uzbūvēja nepareizā augstumā.
Tā ir kad pārāk daudz uzticies cilvēkiem. Es ceru, ka jums šī informācija noderēs saviem remontdarbiem, kā arī neviens nekad nesadarbosies ar davidu aprogu.

Būs man arī laba mācība.

Ar cieņu,
atis sīlis
ja nepieciešama informācija un pierādījumi, tad droši rakstiet.

K Kallius Amycus 07.07.2020

''klienta apmierinātība ir bezvērtīga [..]'' - tas ir no tā klauna feisbuk bio