Daugavpils Reģionālā Slimnīca - Slikts serviss

Labdien. Man ir tāds jautājums, vai tas ir likumīgi ņemt naudu no pacienta par maza bērna konsultāciju? Situācija ir tad kā mēs griezāmies pēc palīdzības Daugavpils reģionālā slimnīca, mūsu bērniņam 10 mēnesī. Un ārsts pateica ja neatstās slimnīcā tad vajadzēs maksāt 55 eiro par konsultāciju. Tas jau bija vakars, ģimenes ārsts vairs nepieņem, neatliekamo medicīnisko palīdzību nesaucam jo mes paši aizbraucām ar mašīnu, jo bija informācija ja varat atbraukt paši tad nesauciet ātro palīdzību. Bērniņam bija temperatūra 40, 2 dienas, nevarējām nosist nost temperatūru. Un ārsts pateica ja nepaliks slimnīcā tad maksāsiet naudu. Kas tā par attieksmi pret cilvēkiem it īpaši pret maziem bērniem. Līdz 18 gadiem par konsultāciju man liekas ka nevajadzētu maksāt. Paldies par sapratni

23.09.2022

E

K Klēr 25.09.2022

Bezmaksas būs tikai zobārsts un I tas ne visur līdz 18 gadiem . Pārējie pakalpojumi kas nav saistīti ar zobārstniecību maksā neatkarīgi no vecuma.

E Esenjaja 29.06.2023

Nē, ir valsts apmaksāti pakalpojumi, t.sk. neatliekamā palīdzība slimnīcā. Paaugstināta temperatūra bērnam ir neatliekamā situācija. Pacienti līdz 18 gadiem ietilpst iedzīvotāju grupā, kuri atbrīvoti no līdzmaksājumiem.

Vienīgais gadījums, kad viņi varēja pieprasīt apmaksu, ja pakalpojums ir maksas, piemēram, maksas konsultācija. Tādu konsultāciju viņi varēja veikt, ja gadījums nav neatliekams, bet arī iepriekš brīdinot par to, ka šis pakalpojums būs maksas un par to cenu.

Jāzin likumi savā valstī.