www.sudzibas.lv Daugavpils Reģionālā Slimnīca Neapmierinoša veselības aprūpe

Daugavpils Reģionālā Slimnīca - Neapmierinoša veselības aprūpe

Brīnos, ka Marija Volčeka vēl strādā medicīnā. Nešķiet, ka tā viņas vieta. Kad vecmamma gulēja saucam Daugavpils reģionālajā paliatīvās aprūpes nodaļā un zvanīju no ārzemēm ar lūgumu paturēt vecmammu vēl vienu dienu ilgāk, lai es varu paspēt atlidot un atbraukt uz slimnīcu, tad ārste m. Volčeka vai nu izdomāja vai kā pasaciņu par to, ka nodaļu ver ciet uz rekonstrukciju un nākamajā brīdī pasaka kā viņai viss šis ir apnicis un nolika klausuli...
Telefonsarunā ārste iepriekš teica, ka paciente tualetes apmeklējumu veic ar asistenta palīdzību, bet kad tuvinieki aizbrauca pēc vecmammas, vajadzēja organizēt slimnīcas transportu guļošiem pacientiem un mājas vecmamma tiek atvesta guļoša un ar pamperiem. Ārste pacentās ātrāk izrakstīt pacientu un izrakstā neparādās Veselības pasliktinājums. Vēlāk rakstīju sūdzību Veselības inspekcijā, taču protams slimnīcas ārsti nekonstatēja neiroloģiskas simptomātikas, kas liecinātu par insultu (pacienta stāvoklis un izmeklējumu rezultāti ir atspoguļoti stacionāra pacienta medicīnas kartē (turpmāk - karte) ) un tāpēc runa par neapmierinošu Veselības aprūpi neesot pamatoti. M. Volčeka arī kritizēja pacientes ārstējošo ģimenes ārsti, kas esot ievietojusi pacienti viņas nodaļā.
Es saprotu, ka ārstiem darbs nav no tiem vieglajiem, bet mana vecmamma pati bija mediķis (ārsts-laborants) . Ārstam vajadzētu domāt par komunikāciju ar piederīgajiem un nomest klausuli ar frāzi "kā man viss šis ir apnicis" diez vai liecina par ārsta profesionalitāti.
Vienkārši vēlējos šo atstāt šeit, tāpēc ka zinu vēl kādu līdzīgu gadījumu Rīgā, Stradiņu slimnīcā, kas liek secināt, ka cilvēki jau gados galīgi nerūp slimnīcu ārstiem.

08.07.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes