www.sudzibas.lv Daugavpils Reģionālā Slimnīca Slikta attieksme, slikts serviss

Daugavpils Reģionālā Slimnīca - Slikta attieksme, slikts serviss

Neiesaku vērsties šajā slimnīcā, ja nepieciešama kolonoskopija. Tas, ļoti iespējams, būs veltīgi izšķiests laiks un nauda. Beigu beigās tāpat var nākties atkārtoti pierakstīties uz kolonoskopiju, tikai - citā medicīnas iestādē. Tā notika ar manu meitu. D-pils slimnīcā bija visīsākā rinda uz kolonoskopiju, tāpēc pierakstījāmies un braucām. No Rīgas. Īsais kopsavilkums: attieksme un serviss D-pils slimnīcā ir briesmīgā līmenī. Reģistratūras darbiniece pilnībā ignorēja, kad mūsu meita uzdeva jautājumu latviešu valodā. Kļuva runīgāka, kad mans vīrs pārgāja uz krievu valodu. Kolonoskopijas procedūras laikā mana meita pamodās un juta visu, arī sāpes. Acīmredzot, personāls neprata vai negribèja iedot pareizu narkozes devu. Atkārtoti dot narkozi atteicās. Meitai atklāja nelielu polipu, bet ... neizņēma to. Uz jautājumu - kāpēc? - sekoja atbilde - tas bija ļoti mazs. Bet paraugu paņēma. Tātad, polips bija pārāk mazs, lai to likvidētu, bet pietiekoši liels, lai paņemtu paraugu? Neloģiski. Arī mūsu ģim.ārstei to bija grūti saprast. Tagad meitai būs vēlreiz jāiet tam visam cauri un jāveic atkārtotu kolonoskopiju. Šoreiz tas būs Rīgā.

04.03.2023

N Nederīgas 04.03.2023

Aizej stūrītī un paraudi par to.. kāda jēga likt sūdzības šeit ja tāpāt daugavpils slimnīca neskatās šīs sūdzības?