www.sudzibas.lv Daugavpils Reģionālā Slimnīca Nekompetenti darbinieki narkoloģijas nodaļā

Daugavpils Reģionālā Slimnīca - Nekompetenti darbinieki narkoloģijas nodaļā

Piezvanīja no narkoloģijas nodaļas ka var braukt pēc pacienta tiek izrakstīts.Aizbraucām.Pacients tiek izrakstīts -vienkārši samaksājot rēķinu.Izraksts (epikrīze)uz rokām netiek izsniegta.Sazvanot nodaļu dežūrmāsiņa runā svešvalodā un uz uzdotajiem jautājumiem atbild iekaltu frāzi latviski -zvaniet ārstam.Zvanu ārstam no rīta 9:00-16:00 nevienu reizi nepacēla klausuli.Prasu kad būs izraksts ,atbilde dakteris Mihails Ražukovs esot uz slimības lapas un nezinot ,kad būs.Izraksta dienā strādāja Dakt.Veismane(ja pareizi man nosauca uzvārdu svešvalodā runājoša būtne).Viņu centos sazvanīt-bez atbildes.Vienīgais kur dabūju kādu atbildi,kaut gan (ārpus viņa darba laika) ir dakt.Korsaks.Šajā ārstniecības iestādē kaut kas ir galīgi garām,ja strādā būtnes ar tādu attieksmi un valodas prasmēm.Te jau ir darbs ne tikai Veselības inspekcijai ,bet arī par darbinieku atbilstību amatam,neskaitot to ka runā svešvalodā.
Pacients tiek "izrakstīts",bet ko tālāk ,ar ko viņu ārstēja ,kas tālāk kā ārstēt(kādas zāles vajadzīgas),kur griezties.Protams sazvanījos ar ģim.ārsti un noskaidroju,bet viņa saka ,ka neko jau nevar tālāk ārstēt un darīt ja nav izraksts,jo izraksta jābūt(lai zinātu kāda turpmākā ārstēšana) .

25.03.2022

S Skudrulācis1 06.04.2023