www.sudzibas.lv Daugavpils Reģionālā Slimnīca Neadekvāts medpersonāls bērnu nodalā

Daugavpils Reģionālā Slimnīca - Neadekvāts medpersonāls bērnu nodalā

Meitu atvedām ar vēdera sāpēm, pēc 6 dienām sāpes nerimās uz ko medmāsas acīs smējās meitai par viņas simulēšanu, vēlāk bērnam labāk nepalika un sāka vemt uz ko atkal māsiņas atbildēja ar kliegšanu jo redziet viņa izvēma zāles! Ar to vis nebeidzas katru dienu personāls kliedza uz berniem vienkāši vājprāts lamāja par katru sīkumu! Piem. Meita apsēdās uz tīru gultu bija tāds kliedziens ka mans 13 gadīgs bērni ar asarām lūdza viņu savākt!

donna b 20.09.2018

Paga, vai tad bernam beigu beigas uzstadija diagnozi, vai tava sudziba tikai par netiro velu?

S solvita un dzintars 20.09.2018

Nu pēc 6 dienām, pēc izvemšanas bērnam liks kobru, kautgan es biju ieminējusies ka vajadzētu!

S solvita un dzintars 20.09.2018

Ja uzmanīgi palasīt tad runa iet netiksi par netīro velu!