Daugavpils autobusu parks - Slikts serviss

Labdien!
Tā kā diezgan bieži sanāk braukt maršrutā Krāslava - Rīga - Krāslava, esmu piedzīvojusi regulāru diskomfortu. Ziemā vairākas reizes nācies braukt izsalušā autobusā, savukārt tagad, kad ārā termometra stabiņš sasniedzis 25 grādu atzīmi, nākas braukt autobusā, kurā nav iespējams elpot. Nerunāsim par to, ka kondicionieris nestrādā, bet pat ventilācija netiek ieslēgta. Tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem. Ceļa posms ir pietiekoši garš, lai gribētos braukt cilvēcīgos apstākļos. Lūdzu izvērtēt situāciju Krāslavas autobusiem, kas maršrutā brauc uz Rīgu un atpakaļ. Šādas situācijas ir izdzīvotas jau vairākkārt.
Padies!

20.05.2019

č Čupakabra 21.05.2019

Pastāv pasažieru pārvadāšanas noteikumi,kas jāievēro jebkuram uzņēmumam,kas piedāvā pakalpojumus. Tā kā sūdzība vietā. Jāinformē arī SM Autotransporta direkcija.