Daugavpils autobusu parks - Slikts serviss

Labdien!
Tā kā diezgan bieži sanāk braukt maršrutā Krāslava - Rīga - Krāslava, esmu piedzīvojusi regulāru diskomfortu. Ziemā vairākas reizes nācies braukt izsalušā autobusā, savukārt tagad, kad ārā termometra stabiņš sasniedzis 25 grādu atzīmi, nākas braukt autobusā, kurā nav iespējams elpot. Nerunāsim par to, ka kondicionieris nestrādā, bet pat ventilācija netiek ieslēgta. Tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem. Ceļa posms ir pietiekoši garš, lai gribētos braukt cilvēcīgos apstākļos. Lūdzu izvērtēt situāciju Krāslavas autobusiem, kas maršrutā brauc uz Rīgu un atpakaļ. Šādas situācijas ir izdzīvotas jau vairākkārt.
Padies!

20.05.2019

Tu Turkey901 20.05.2019

Varat mēģināt pārvietoties ar auto, riteni vai moto tehniku, Jūsu brīva izvēle, ar diskomfortu nav jāsamierinās!

Saivii 20.05.2019

Nu nee. Cilveeki maksaa par pilnu pakalpojumu,kas ariidzan iekjauj pasazhieru komfortu kameer atrodaas sabiedriskajaa transportaa. Suudziiba vietaa.

Tu Turkey901 20.05.2019

Pārvadātājs noteikti ir privāts kantoris, kurš sadarbībā ar valsti piedāvā savu pakalpojumu tādu, kāds tas ir par attiecīgo cenu.
Ja viņš pieskaņosies visām patērētāju prasībām, modernizēs/ atjaunos autoparku, tad arī cenu pacels par dažiem eiro un tad mēs šeit atkal saņemsim kārtējās sūdzības, kāpēc tik dārgi, gribam lētāk!
Bez kondicioniera un apkures ir lētāk, tā lūk!

ču Čupakabra 21.05.2019

Pastāv pasažieru pārvadāšanas noteikumi,kas jāievēro jebkuram uzņēmumam,kas piedāvā pakalpojumus. Tā kā sūdzība vietā. Jāinformē arī SM Autotransporta direkcija.