Daugavpils autobusu parks - Slikts serviss

Šodien braucu autobusā, ar Daugavpils ap autobusu uz Rīgu. Pirmo reizi ar šo kompāniju braucu. Un šoferis E. Vigulis apstājoties noteiktā vietā, uzdrošinājās autobusa salonā uzsmēķēt. Es šokā. Kopš kuriem laikiem šoferiem tas ir atļauts?(ja ir protams) Un protams viss salons smird, tai skaitā šobrīd arī 4 pasažieru drēbes un mati. Murgs kautkāds!!! Labi, ka mazu bērnu nebija šajā autobusā. Pretīgi, zemiski un nolaidīgi!!!!! Publisks FUJ šoferim E.Vigulim!!!!!!

Latviešu tautas 06.06.2016

Šodien braucu autobusā, ar Daugavpils ap autobusu uz Rīgu
==============
Иемациес висмаз латвиски рактит: непроти - пиши на человеческом языке - по-русски!

M Mazak 06.06.2016

Iemācies latviešu valodu, un pats iemācies rakstīt. ????

Latviešu tautas 07.06.2016

Iemācies latviešu valodu, un pats iemācies rakstīt. ????
===========================================
Draudziņ! 08.08.2015 es noliku valsts eksāmenu uz kategoriju C2 (75,5 punkti no 100: mutiski 25 no 25)!

Latviešu tautas 06.06.2016

ar Daugavpils ap autobusu uz Rīgu
=====================
Kolosali: ap autobusu ar Daugavpils uz Rīgu! Normālie cilvēki NO DaugavpilI uz Rīgu brauc AR autobusu!

M Mazak 07.06.2016

Ar daugavpils ap es biju domājusi Daugavpils Autobusu Parks, asprāti!

Latviešu tautas 08.06.2016

"Daugavpils autobusu parks" saīsinoti jārakstā ka DAP, vai "Davgavpils AP"!

Latviešu tautas 07.06.2016

Šodiena brauca autobuss, ar Daugavpilam ap autobusua uz Rīg. Pirma reiza ap šo kompānija brauca. Un šofiera E. Vigulis apstājota noteikta vieta, uzdrošina autobuss salon smēķ. Es šok. Kopš kurs laiks šoferu ta ira atļauta?(ja ira protama) Un protama visi salun smirda, tas skaitit brīd ara 4 pasažieri drēbes un mātu. Murgi mana moca kautkād!!! Laba,, ka mazi bērni bija šaj autobuss. Pretīga, zemiska un nolaidīga maita!!!!! Publiska Fuj šofiera E.Vigulim!!!!!!

Z Zane 28.06.2021

Komentāri ir vienkārši nožēlojami.