www.sudzibas.lv Daugavpils autobusu parks Rupja un agresīva administrācijas attieksme

Daugavpils autobusu parks - Rupja un agresīva administrācijas attieksme

Ja vēlēsieties Daugavpils autoostā uzlādēt savu mobilo telefonu vai būsiet apsēdies autoostas administrācijai netīkamā vietā, jūs riskējiet kļūt par tās agresijas un rupjību upuri, kuru padzīs no ēkas un pilsētas uz neatgriešanos! 27.07.2019. Tas notika ar mani, kad atrādos autoostā ar izlādētu telefonu. To pieslēdzu pie grīdas esošajā rozetē, pieļaujot, ka arī Daugavpilī tāpat kā citās civilizētās pasaules vietās, ceļotājs var uzlādēt savu telefonu. Tā kā rozete atradās prom no sēdvietām, tad apsēdos uz savas auduma somas. Drīz vien atskanēja rupji kliedzieni pa visu autoostu, es tiku apsaukāta necenzētiem lamu vārdiem, un tikai tāpēc, ka lādēju telefonu un sēdēju uz somas! Kaut kas pasaulē neredzēts. Tieši tobrīd arī citi pasažieri lādēja telefonus, taču viņiem aizrādīts netika. Kliedzēja stādījās priekšā kā autoostas administrācijas pārstāve. Ar kādām tiesībām var vispār atļauties kliegt un pasažierus rupji apsaukāt? Ja nu tomēr daugavpilī līdz civilizētas pasaules apkalpošanas servisam ir kā odam līdz mēnesim, un nedrīkst lādēt telefonus, tad taču to var mierīgi pateikt. Nedzīvojam džungļos, bet varbūt? Autoostas pārstāve pārstāja uzbrukt tikai tad, kad solīju iesaistīt policiju. Cietuma stila komunikācijai ar pasažieriem jādara gals!