LV RU

Daugavpils 9. Vidusskola - Bērni briesmās

Kauns un negods šai izglitības sistēmai, kura pieņem darbā pedagogu. Stūrīte vija - strādāja 11. Vsk. , no kuras tika padzīta un pieņemta11. Vsk. , kur skolēnus skaita par muļķiem, mēs vecāki zinam, ka pašas dēls iet neceļus, pusaudzis būdams pie kam mates vadībā

Papildināts Gunta Sproge 08.02.2019

Kļūda tekstā pieņemta 9.vidusskolā.

Vairāk sūdzības par Daugavpils 9. Vidusskola

Komentāri (4)

G Gunta Sproge 07.02.2019
skolēnu krāpšana

Ko var iemācīt Jūsu pedagogs , kas izdzīts no vienas(11.vsk.) uz 9. vsk., kas apzinati savu dēlu pusaudzi nostadījusi uz noziedzības ceļa. Vija Stūrīte- 11. vsk. padzina-9.pieņēma Ārprāts, uz ko skatās darba devēji.

G Gunta Sproge 08.02.2019

Vai tad tik liels pedagogu trūkums,ka viena dusmīga bāba var audzināT MŪSU JAUNATNI. lAI IET BERNDĀRZOS PODUS UN PAKAĻAS MAZGĀ!

Avio_ceļotājs 08.02.2019

Sūdzība ir absolūti nekonstruktīva, kur fakti, kur detaļas. Pēc dusmīgas bābas šeit izklausāties Jūs pati.

P Profesоrs 08.02.2019

11. jau sen ir pamatskola ar korekcijas klasēm, kur apmāca pastulbākus skolēnus. Tāpēc skolotājai arī saglabājās tāds ieradums

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes