Daugavas Vanagi Londona - Slikts serviss

Nesiesaku palikt Dagavas Vanagu viesu namaa, serviss - nulle. Istabas netiek koptas, dvielji netiek mainiiti utt., nekaadas ruupes par klientu. Brokastis arii nieciigas. Toties uzliktaa cena branga - kaa par cieniigu servisu. Londonaa izveelieties citu naktsmiitni.

I

F fiki 14.05.2009

Dv ir tirs latviesu nosaukums!

L Lepi 14.05.2009

Cik tad nakts maksāja!!!

I ilma 11.06.2010

Esmu tur vairākkārt bijusi, no iepriekš rakstītā nekam nepiekrītu. Par GBP 35.00 neko labāku Londonā nevar gribēt.

M maRita 11.06.2010

vot tikai nevajag, , , , holiday inn hoteļos, ja laicīgi pasūta, cena ir 20 paundi un kaudze lielākas patikas tur palikt. a vanagos, tas saucamais LATVIEŠU KROGS ir pagrabs ar 3 galdiņiem un 4 alus pudelēm, , , fuj, , , patiešām kauns.

P Peteris 10.03.2011

Kopš 2010.g. sākuma namā ir jauna vadība.

Pilna informācija par namu, ieskaitot jaunākās atsauksmes, lasāma www.72qt.co.uk/lv vai www.dvflondonasnams.co.uk.

Uz redzēšanos Londonā 2011. gadā!!