www.sudzibas.lv Datorium Briesmīgs serviss un nekompetenti skolotāji

Datorium - Briesmīgs serviss un nekompetenti skolotāji

Vēlētos uzrakstīt par Datorium programmēšanas skolu. Ja jebkad jūs izdomāsiet kaut kā sasaistīt savu laiku ar šo skolu tad iesaku jums to nedarīt. Skolotāji ir te absolūti nekompetēti, es nedomāju ka tiem ir jebkāda nepieciešama izglītība lai viņi varētu mācīt cilvēkiem šos kursus. Skolotāji jums nemācīs to kas jums ir vajadzīgs, kursu programmas ir rakstīts viens bet mācoties jūs praktiski absolūti nemacisieties pēc tas programmas uz kuru jūs cerējāt un par kuru maksājat naudu. Es uzskatu ka absolūti velti iztērēju laiku. Datorium ir krāpnieki, un es ļoti veletos zināt kā viņi dabūja savu akredetāciju jo pēc tas programmas kura sākotnēji bija noteikta tie nemāca nemazs. Tad kāda jēga bija par to maksāt? Lūdzu, esiet uzmanīgi!

R

R Raimonds Brutāns 09.12.2022

kakt

R Raimonds Brutāns 09.12.2022

Ierakstīju, jo sistēma prasīja kko ierakstīt

Skolotāji jums nemācīs to kas jums ir vajadzīgs,
Vairāk vai mazāk visaprkārt ir tā kad nav augsta līmeņa apmācības un diemžēl, lai kaut ko iemācītos - vienīgais ir pašam rakt šo info un mācīties