S Shadowbird 02.10.2009

USB ir tikai 2 puses, tā kā jāapgriež otrādi pie iespraušanas ir ne vienmēr un ne vairāk kā 1 reizi. Ja jau USB ir tik neveiksmīgi izdomāts, tad parādi man kaut 5 "veiksmīga dizaina" elektrotehnikas kontaktus, ko varētu spraust jebkurā virzienā!

Z Zum-zum 02.10.2009

Vairumā gadījumu USB jāsprauž ar 'caurumiņiem' uz augšu :) Ļoooooti retos gadījumos man ir nācies spraust otrādi, tā kā - nekādu problēmu ;) Un arī, ja jāpagriež otrādi kādreiz, tad tā nav liela bēda :)
Dzīvē ir lielākas problēmas par ko uztraukties :))

H Hugo Djego 04.10.2009

Vajag ievērot kādā veidā notiek iespraušana, nebus uz prieksu problemu.Kaut vai atzīmē kaut kādā veidā, var uzkrāsot krāsu, uzlīmēt var izolācijas lenti, pat iegriezt minimalu robiņu..Es pats apskatos vēlreiz, ja gadijuma neatceros.bet vispār ērtību labad lietoju tādu nelielu pagarinātāju un spraužu taja iekšā, ko vajag.Līdz ar to nav jākokas un jāpēta no jauna.
Lai Tev veiksmīga iespraušana arī turpmak!

P pufa 04.10.2009

Bikstu bakstu- ničevo... Laid ar roku-iet! Varbūt lubrikantu vajag, lai vieglāk spraužas.:)

B baltais 05.10.2009

atraduši par ko satraukties! :) :D

MacBeton 26.01.2010

Debīļi?

S Smacex 26.01.2010

Nu, ko lai nabaga autoram iesaku? Mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties! Citādi arī tava pirmā meitene izrādīsies tikpat "nesimetriska" un ar "neveiksmīgu dizainu". Varēsi rakstīt jaunu sūdzību.

P.S.
Lūdzu paskaidro sīkāk par tām piecām grozīšanas reizēm. Ok, četras saskaitīju (ar "pareizo" galu divas reizes, tad divas ar "nepareizo"). Vai piekto mēģini perpendikulāri?