www.sudzibas.lv Datori Krāpjas ar piegādes laikiem

Datori - Krāpjas ar piegādes laikiem

Nesen vēlējos pasūtīt no šī žurku kantora jaudīgu datora procesoru - bet šie te mani apkāsa, kā mazo knariņu.Notikumu gaita: Veicu 1dien pasūtījumu caur telefonu, jautāju vai preci varēs dabūt šonedēļ ceturtdien, šie man saka, ka jā trešdien prece pienāks 3dien un preci varēšu 4dien ar kurjera piegādi. Pienāk 2diena, intereses pēc pazvanu pajautāt vai tiešām mans pasūtījums ir veiksmīgi piereģistrēts, jo 2dienā manu pasūtījumu ķipa piereģistrēja caur tālruni. Šie saka ka neko par manu pasūtījumu neko nezin, lai es piereģistrēju savu sūtījumu caur viņu web lapu, bet solījās, ka procesoru vienalga dabūšu laikā. Protams to arī izdarīju. Pienāk 4dienas 16:30... sāku bažīties, jo prece vēl joprojām nav atnākusi līdz manām rokām. Zvanu, prasu, kas par ģēlu? Šie man atbild ka prece būs tikai nākamnedēļ! Novērojums: Iepazīstot šo nabagu kantori secināju, ka kārtība viņiem viņu sistēmā ir tik pat liela, kā trīsgadīga bērna rotaļistabā. Labi, ka nesamaksāju ar pārskaitījumu, būtu vēl iesaldējis naudu šajā bērnudārzā. Pat atvainošanos no viņiem nesagaidīju! meh.. -----------------------------------------------------------------------------Ieteikums: Tad jau labāk pasūtu 1a.lv, samaksāšu dārgāk, bet vismaz zinu to, ka preci saņemšu laicīgi, informēti un korekti. Varbūt izklausījās pēc 1a.lv reklāmas, bet vismaz šis veicis mani nav pievīlis. + uzslava vinu web lapas izstrādātājam labi pārskatāmo mājas lapu.