Dato.lv - Krāpšana

Tiek ievietoti sludinājumi ss.lv ar pievilcigiem datoriem par pievilcigam cenām bet beigas tadu datoru nav un piedāvā citu datoru iegadaties. Pašam sanāca uzrauties uz sludinajuma jo meklēju letu un labi datoru. Pazvanu un prasu vai ir dators saka ka ir, takā aizrunaju ka bus viss labi nemsu pa tadu summu, lai braucu skatīties bet kad aizbraucu tad pasaka.nu sorry tikko bija cilveks un panema um.nopirka itkā tieši to datoru. uzriez sak piedavat citu datoru kuru es attiecu jo es no datoriem diezgan daudz saprotu tāpēc vinam neko nesanaca man iesmērēt. Sliktāku gribeja iesmērēt pa tadu pasu cenu. Pec dažām dienām rakajos pa ss un tur atkal skatos ka sludinājums par to.datoru kuru velejos pirkt nav iznemts ārā un vina ievietosanas datums ari mainijies par dažām dienām bet dators tas pats stāv pazvanu un atkal saka ka ir tik.jabrauc pakaļ. Otro reizi es nebraucu uzriez patiecu ka jau pirms kada laika gribeju pirkt to pc bet vinu jau aiznesa.prom. un kas pa sudiem ka sludinajums vel stav. Uzreiz nometa klausuli bet sludinajums lidz šai dienai ir atrodams ss. Piedodiet pat gramatiku rakstu no.telefona.

E