Dārznieks Roberts Lapiņš - krāpšana

Nekādā gadījumā neiesaku sadarboties ar šo cilvēku dārza kopšanas un apstādīšanas darbos. Neuzticiet viņam pirkt stādus vai pārējo, kas nepieciešams dārzam. Viņam un viņa partneriem ir shēma, kā maksimāli izkrāpt no Jums naudu. Skaitļi ir fantastiski lieli, uzcenojumi nereāli un neadekvāti.

L Liene Smukā 27.06.2021

Piekrītu rakstītājas teiktajam - šitais (iepriekš atvainojos par izteicieniem) idiots, nevarēja pat normālu zāles pļaušanas darbu pabeigt līdz galam. Visi stūri atstāti tādi, kādi bija, zāles pļāvējs pusceļā beidza strādāt un viņš viņu "taisīja" 3 stundas (protams pīpēja un skaļi runāja caur tālruni nevis remontēja) un beigās pēc kritikas par drausmīgo darbu, uzdrošinājās izteikt apvainojumus par mani un manu sētu. Pilnīgs dzivnieks. Pelnījis ar pātagu dabūt.