Dārziņu 13 līnija, 42 mājas īpašnieki - sadzīves atkritumu dedzināšana

Rīgas pilsētas teritorijā dārziņu 13 līnijas, 42 mājas īpašnieki nepārtraukti dedzina bioloģiskos atkritumus pilsētas teritorijā, kas ir pretrunā ar 2013. Gada 17. Decembra "sadzīves atkritumu apsaimniekošanas saistošiem noteikumiem". Apbūve ir tik blīva, ka liela mazdārziņu teritorija ir pārvērtusies par dūmotu. Atbilstoši minētajiem noteikumiem kontrolēt noteikumu izpildi un sastādīt administratīvo pārkāpumu protokolus atbilstoši savai kompetencei ir tiesīgas šādas amatpersonas: Rīgas domes administratīvās inspekcijas inspektori, policijas darbinieki. Policijas darbinieki, kuri tika izsaukta 2019. Gada 12 septembrī uz notikuma vietu, pārkāpumu nekonstatēja, arī Rīgas domes administratīvās inspekcijas galvenā referente Sarmīte Golmeistere, pieņemot telefoniski sūdzību, informēja, ka tā nav inspekcijas kompetence. Vai tiešām nav instances, kas sods par šo noteikumu neievērošanu?