Dardedze holografija

Lieta taada, ka shie ljaundari man neljaava izslimot kaiti, kura bija piemetusies mezhoniigo darba apstaaklju deelj... Karoche neiesliikshu detaljaas, bet pateikshu galveno! Vinji ir appiseeji! Nepanjeema manu slimiibas lapu un veel uzmeta mani uz algu - aptuveni 160Ls (neoficaalo)!!! Ko varat ieteikt?

Z

H HA 21.07.2010

Man arii shkjita aizdomigi, ka uznjemumaa tik ilgi ir briivas paaris vakances. Labi, ka nepieteicos.
Kb, manupraat, Juusu komentars vispar neatsver augstakmineto. Luuk, arii word-of-mouth reklaama!! Ko lai saka- well done uznjeemuma vadiibai un paarstaavjiem, apkaunojoshi!

N nix 21.08.2010

biju tur uz interviju shovasar - nu ko lai saka, algu, protams nesolija lielu, tomeer attieksme... man ari bija taa izvaroshasnas sajuuta peec intervijas, kaut pretii seedeeja ariidzan sieviete. Kb, es tieshaam nesaprotu, kas tas par kriteriju un uzdevumu darba intervijaa, ka interveetaajam ir jaazina manas gjimenes finansiaalais staavoklis, darba vietas, radinieku adreses un ko es atljaujos dariit par savu naudu.. manupraat, shadi jautajumi ir cilveektiesiibas aizskaroshi. man nebija pat intereses zvaniit veelreiz, lai uzzinaatu, kaa tad man ir gaajis shajaa darba intervijaa, un nejutos viilusies, netiekot amataa.
lai veicas Dardedzei, bet man liekas, pat, ja uz interviju atnaak juusupraat pilniiigs neprofesionaalis, esiet pashi taadi un nelieciet cilveekam sajusties kaa iznirelim no Maskavas ielas labaakaa kontingenta!

O oksana 12.09.2010

biju uz interviju, visām 3 kārtām, laiakm tālāk netiku, jo labu laiku neviens nezvanīja. Ofisā tāda dzīvība, ļoti gribēju tur tikt... pēckomentāriem šķiet, ka tur darbinieki katru nedēļu mainās, kaut gan maz ticams.. mute jau vienmēr latviešiem bijusi liela..

L Lija 17.09.2010

Mjā, dīvaina vieta. Pieteicos, jo sākumā likās pieklājīgs uzņēmums. Pirmā intervija likās arī normāla, lai gan jau sākumā nepatika, ka vadītāja asistenta/ sekretāres amatam rīko TIK nopietnu konkursu. Jau uzreiz brīdināja, ka būs vismaz 3 kārtas utt. Bet nu nekas, personāla atlases speciāliste Dace likās profesionāla, pieklājīga un kompetenta, bet turpmāk sapratu, ka viņa droši vien ir tāda pati, kā pārējie nepatīkamie cilvēki tajā uzņēmumā.
Otrajā un trešajā kārtā tikos ar vadītājiem (Aleksejs, tad Guntis) un tad sajutos nepatīkami. Visu laiku bija provocējoši jautājumi. Īpaši no Gunta puses. Arī, kā uzrakstīja jau daudzi, par ģimeni, par tautību, par to, ar ko dzīvoju utt. 'Tas nerunā uzņēmuma labā.
Bet galvenais bija pašās beigās. Es piekritu zemai algai, samierinājos ar nepatīkamajiem tipiņiem vadībā un izturēju visas trīs kārtas. Man piezvanīja Dace un uzaicināja strādāt ar pirmdienu (lieta bija ceturtdien). Man tobrīd bija pārvākšanās uz citu dzīvokli un es palūdzu sākt ar trešdienu. Viņa teica, ka parunās ar vadību un atzvanīs. Bet var gadīties, ka man nāksies sākt ar pirmdienu. Uz ko es pateicu - labi, es tam piekrītu.
Un tad pēc laika man zvana un saka - sorry, tomēr mēs ņemam darbā citu, ja jau tu nevari pirmdien. Man pat nepajautāja vairs, vai es varu sākt pirmdien!!! (Es taču iepriekš piekritu). Vnk atšuva! Vai tas ir normāli? Nav. No vienas puses zinu, ka vienalga tur neietu strādāt, turklāt man tas nāca tikai par labu. Saņēmu daudz labāku darba piedāvājumu. Bet laiks vējā. Un vēl joprojām nepatīkami.

ĻOTI NEIESAKU TUR IET. VIŅI TUR NOTEIKTI VAR NESAMAKSĀT TO, KO SOLA. Uzņēmums pavisam bez goda. Un ne velti jau šeit ir tādas atsauksmes. Visi nevar izdomāt ko sliktu. TUR PATIEŠĀM KAUT KAS NAV KĀRTĪBĀ!

P.S. Sveiciens Dacei un Guntim - es iepriekš nezināju par šo mājas lapu, bet jūs tik uzstājīgi gribējāt, lai es ieskatos šeit un izlasu info par jums, ka šodien to tiešām izdarīju. Un nolēmu uzrakstīt savus iespaidus. Ceru, ka pienāks laiks, kad krīze būs galā un kad nabaga cilvēki nebūs spiesti piekrist katram darba piedāvājuma, tādam, kāds ir JUMS. Tad paliksiet bešā.

Z ZZ 20.09.2010

Arī es ieskatījos šajā mājaslapā pēc tā, ka apskatot sludinājumu portālu vairāk kā pēc pusgada ieraudzīju vēljoprojām brīvu vakanci šajā uzņēmumā. Nezinu kā tur ir atalgojumu un darbinieku kolektīvu, bet no savas pieredzes varu pateikt, ka jā atalgojumu solīja mazu jau darba intervijas laikā un intervija bija ļoti nekorekta. Pēc tās jutos ļoti slikti. Manuprāt nav pieļaujami jautājumi par to, vai esmu precējusies, par ko strādā mans vīrs, tēvs, tā kā uzņēmēji, kādās nozarēs strādā un kā viņiem veicas biznesā, kas ir apmaksājis visas manas mācības, kādēļ vispār man vajaga strādāt, ja neciešu trūkumu. Un par to, ka būs jāstrādā līdz 7, 8 vakarā teica jau pirmajā intervijā un bez piemaksām par virsstundām. Tā, ka apdomājiet, pirs ejiet uz intervju, vai vēlaties būt morāli sagrauti.

P PRETRUNA 22.11.2010

Divi apakšminētie apgalvojumi ir pretrunīgi, jo esot tādai fantastiskai testeeshanas sisteemai būtu tachu jāspēj atlasīt tādus kas prot plānot savu laiku.

"vnk pieņemot darbā dod dažādus uzdevumus, testus lai redzētu ko tu spej!"

"Visas šīs baumas ka jāstrāda līdz 8, 9 10 vakarā, tā ir darbinieku nolaidība ka nespēj saplānot savu darba dienu!!"

LOĢISKS SECINĀJUMS: Testēšanas sistēmas nav un kāds melo, jo sāk aptrūkties lohi, kas pieteiktos uz regulārajām vakancēm. regulārās vakances arī ir viena no mobinga paziimeem uzņēmumā. Melot arī ir jāmāk.

Tā ka mazais DH PRists var nemēģināt sūdus pasniegt kā medu-pārāk daudzi jau pazīst visus savus varoņus-tā teikt, netēlo gudru kad esi mājās-te tevi pazīst :D

P Pedālis 22.02.2011

Paldies par komentāriem. Tagad droši varu teikt, ka rīt uz interviju 100% neiešu!!!

Un ieteiktu vēl palasīt komentārus par "Dardedze Hologrāfija" portālā www.tavsdarbs.lv

L Labvēlis 23.02.2011

Ko jūs pisās, vajag svilināt to kantori nost, un viss kārtībā!

A Alfrēds 23.02.2011

Jau pirmajā reizē šī iestāde likās aizdomīga. CV tika aizsūtīts labu laiku atpakaļ, pat biju aizmirsis, ka tas izdarīts un te pēkšņi pēc kāda laika saņemts zvans, tiesa neierastā laikā, piektdienā un kādos pusseptiņos vakarā. Jau pa telefona sarunu tika uzdoti interesanti jautājumi, tā ilga apmēram 15 minūtes un jau likās kā darba intervija. Teica, ka vēl dos ziņu un ilgi nebija jāgaida. Tiku uzaicināts uz interviju un pirms došanās uz turieni ar veicu mazu research. Šeit lasītais lika mazliet pašķobīties par gaidāmo tikšanos. Nu labi, daudz netiks zaudēts, lai iet. Šodien ierados pie viņiem. Smiekli sanāca, ka lasītie komentāri gluži kā filmas anotācija, tur norisinājās viss gluži kā pēc grāmatas. Meitenes tur strādā patiešām glīšas un acis bij kur pamielot :D Intervētāja atnāca laicīgi un aicināja uz kkādu tumšu, atklāti sakot foršu, mājību pārrunu telpu. Stādijās priekšā ar kā pati teica "interesantu vārdu" tāpēc, lai i necer, ka atcerēšos. Sākumā uzdeva normālus jautājumus, bet sāka apvaicāties, vai man ir draudzene, cik ilgi esmu kopā, pati zīmēja tur kkādas diagrammas par manīm, ko katrā laikā posmā, pēdējo 3 gadu laikā esmu darījis. Runāju normālā inteliģentā valodā, bet viņa man atbild ar visai interesantām frāzēm, iestarpinot "karoče" un trīs reizes mēģinot izrunāt vārdu kreatīvs, beigās to arī neizdarot. Jautājumu ar diezgan glupi, var saprast, ka līdz ar teikto tiek izdomāti. Izrunāja man sausu muti 30 minūtes un beigās pat nepaskaidrojas, kas īsti ar brīvo vakanci, ne algas, neko. Piebilda, jau šeit aprunāto, iesākuma darbiņu, kur sākumā pārbauda ko spēj. Teikdama, nūū kādus 1, 2, 3 mēnešus pastrādās par datu kkādu tur operatoru un tad jau redzēs ko spēj. Jēziņ, ir starpība starp vienu un trīs mēnešiem, kā arī kā datu ievade var kā parādīt manas spējas, ja pretendēju uz amatu mārketinga jomā?!?! Uz atvadām teica, ka pēc nedēļas zvanīšot, bet ne zvanu gaidīšu, ne celšu! Gatavā parodija, ne darba intervija. Būtu izvēle, vēlreiz pat uz pārrunām neietu, kur nu vēl strādāt tur..

S stradniece 01.03.2011

Esmu stradajusi saja uznemuma un zinu ka tur ir!!! Pret tevi izturas ka pret lupatu! Un varu apgalvot, ka viss sliktais, kas ir minets par so uznemumu ir taisniba.
Si šaraškina kantora ir jasledz ciet! Un ja jums nav zel savu nervu, tad variet drosi tur iet stradat!

V Vita 26.05.2011

Sodien biju Dardedze uz paarrunam, interveja sieviete. Izgaju aara pazemota, uzdeva jautajumus, kas ar likumu intervejot nav atlauts.
Biju klasiski apgerbusies, melnas bikses, kurpes, bluzite BEZ piedurknem(garam rokam), bet klasiska.Man jautaja kapec ta gjerbjos, vai tas esot klasiskais stils, ta tak neesot balta bluze!Ka visi biroja veci lurot tagad uz manis, ja... es esot smuka...Kapec man esot tadi un tadi auskari(roza).Vai tiesam esmu latviete, jo izskatos pec tuecietes(kka taa)... Ok, var uzdot provocejosus jautajumus, lai paarbauditu nervus, bet ne jau pazemot! Rokas bija plikas, atvainojos, ne kruutis!
Un vel saka, ka varu but sekretare, tad pardoma, ka esot cits kandidats sai vakancei, man busot darba kkads tur operators, velak varot klut par vaditaja asistenu, no parasta datu operatora?! Vnk zel, ka ieprieks nebiju lasijusi atsauksme, kuras citviet ir vel briesmigakas.

P Pauls 30.05.2011

Vai kāds no jums var pateikt, kā ir ar Dardedzes meitas uzņēmumu Inprint? Vai tur arī ir tik briesmīga attieksme?

X xxx 11.11.2011

Inprint - tas ir galvena direktora sievas firma, kuru vins uzdavinaja vinai.
Dardedze holografija ir loti brismiga firma, ka ari Inese, Sveta un t.t.

A asdasd 03.10.2012

Biju uz interviju, Dardedzē, intervija bija vairākās, kārtās, nesaprotu kādēļ, bet neviens mani nepazemoja un un aizskarošus jautājumus neuzdeva. Piedāvāja tēju, kafiju. Tagad jau pus gadu strādāju un ir O.K.

R regaalijas 04.06.2014

Varu pateikt par Dardedzes meitas uznemumu Inprint - tā ir tikpat briesmīga kā Dardedze pati, un Irina neatpaliek no Ineses un Svetas un citiem briesmonisiem saja uznemuma. Pati darba pieredze tur ir viscaur ka tada pazemosana, mani interese, kur vispar tadi cilveki rodas kaa Irina... kadas gimenes vai kadu dzives traumu del tadi cilveki vispar izveidojas... Viss kolektivs (mazaas meitenites) vien griezas apkart vinai, ka galma damas, kam bail peksni neizdabat savai karalienei... Es vispar nevaru iedomaties nevienu normalu cilveku, kas tur gribetu/varetu stradat...
LOTI PARDOMAJIET, 10 REIZES NOMERIET PIRMS EJIET STRADAT UZ SO VIETU!!!

Varat man rakstit uz [slēpt]@inbox.lv, ja ir nepieciesama kada palidziba... (tas ir - jau esat "kezaa"...)

V vanadzeens 18.03.2015

Dardedze var būt kā ļaunākais, kas ar tevi ir jebkad noticis. Tā ir vieta, kur pelna nevis ar pasūtījumiem, bet ar darbiniekiem. Visus riskus sedz darbinieki, visi nebeidzamie ražošanas brāķi tiek uzlikti uz darbiniekiem, kaut gan iekārtas jau sen nav adekvātas. Tā ir vieta, kur tu būsi absolūta nulle, kur ir strādājusi pus Rīgas, kur tevi atlaidīs, ja neiepatiksies, neskatoties uz darba rezultātiem. Strādājot ražošanā sezonā katram bija pamatīgi atvilkumi no algas, virsstundas nenormālas, nesamaksāja solīto. Meitenes, kas meklē klietus bēg viena pēc otras no apkalpošanas, jo tur tiek pazemotas, algas tiek šmauktas un nevar izturēt vadītāju. Ražošanas darbinieki un mūsu vadītāji mainās ik pa nedēļu amatos, pilnīgi nekādas cilvēcības, tikai liela pazemošana.
10 REIZES PADOMĀJIET PIRMS EJIET TUR STRĀDĀT.

C chmoha 28.01.2016

katru dienu ss.lv tiek iesniegts sludinājums ,ka šie meklē darbiniekus,īstenībā personāldaļas tante rada sev darbu,sakot ka meklē uz priekšdienām,ja nu savajadzēs,netērējiet savu laiku un līdzekļus atbildot uz stulbiem jautājumiem,domāju ka tur būtu darbs arī darba inspekcijai

I Inta Krapta 25.02.2016

Es strādāju šeit jau 4 mēnesi, biju izgājis cauri atlases intervijām, un veiksmīgi izdevās sevi pierādīt, protams uz amatu kandidēja arī citi, laikam esmu labs :)

V ViktorsR 07.12.2016

Nav jau tik traki. Es arī savu laiku esmu tur pastrādājis. Kādus 3 gadus. Jā, kad tikko sāku bija bardaks un ir nomainījušie daudz cilvēku, bet, kad gāju prom, bija tiešām žēl (aizbraucu, jo sieva atrada ļoti labu darbu par māsiņu Vācijā, ceru, ka mani arī pa saimnieku iekārtos). Mums jau bija jaunā ražotne, viss sakārtojās. Kad brauksim atpakaļ, zinu, ka iešu uz turieni. Pazīstu Gunti. Viņš ir labs cilvēks, kā visi cīnās.

D Daiga Redenieka 01.04.2017

ir pagājis pietiekams laikskopš pēdējiem komentāriem, vai kads zin kāda situācija ir šobrīd uzņēmumā?

D Daiga Redenieka 01.04.2017

negribētos aiziet strādāt un saprast, ka tas nav uz ilgu laiku un aiziet ar rūgtumu