www.sudzibas.lv Darbs Turies taalaak

Darbs - Turies taalaak

Nevienam ļoti neieteiktu braukt caur sho kraapnieku firmu uz darbu aarzemees, neviens vinju teiktais vaards pat tuvu neatbilst iisteniibai, vnk visa potenciaalo straadaat gribeetaaju apstraade vinju biroja telpaas notiek ar viltu un maldinaashanu.Kad no jums tiek iekaseeta zinaama naudas summa un juus parakstaat liigumu, juus tiekat ''paardoti'' taadai pashai bleezju kompaanijai A.S.A.P.recruitment kuras bossene ir Alisone Andrews.Shis Briiviibas ielas kantoriits jau divu gadu laikaa ir nomainiijis piecus nosaukumus, bet biroja adrese un darbinieki nemainaas.Esiet modri un neiekriitiet vinju spiilees, peectam, probleemas neizbeegamas.

C Cilveks. 25.10.2011

Jā, jā, par šo kantori dzirdētas sliktas atsauksmes. Lielākai daļai LV kantoru ir kaut kāds ''mistisks'' starpnieks ārzemēs.