www.sudzibas.lv Darbs Norvēģijā Uzmeta ielas vidū

Darbs Norvēģijā - Uzmeta ielas vidū

Vakar 14.12.2013. uzzvanija puisis ar piedavajumu vai nevelos stradat Norvegija.Pirms tam biju ievietojis sludinajumi portala ss.lv. ka mekleju darbu. Dienas garuma uztureja kontaktu un sniedza padomus ko vajag nemt lidzi un ka brauksim uz Norvegiju. Solija palidzet ar naudu ja nepietiks, bet teica, lai labak pats salasu nepiciesamo summu. Godigi sakot tik loti iemantoja uzticibu ka likas viss bus labi. Pat ar vecakiem runaja pa telefonu un solija ka viss bus labi. Atbraucot uz Rigu satika mani virietis varda Aivars nevis tas kas pa dienu ar mani kontaktejas. Beigas teica ka jasamaksa par celu un parejam mantam Aivaram. Samaksajot Aivaram naudu Aivars nozuda bet otrs pa telefonu mierinaji ka sis tulit bus. Ta ilga kkur 10min tad sapratu ka esmu ieberzies bet bija jau par velu ne Aivara ne to otro vairs nevareja sazvanit. Godigi sakot tie abi bija tik labi psihologi ka pat nesaprati kas un ka notika.

S star 15.12.2013

nu tu esi ritigs lohs . redzams ka jau neesi puisis, bet uzvedies ka mazais lohs :D

C Check 15.12.2013

Cūkas gatavie; teikšu tā, ka darbā iekārtošanas firma "Hansa" ir tieši tāda pati; precīzāk Ieva Baura (var būt zem segvārda Ieva De Collins) ar savu bandu. Ne vārdi, ne izskats neatbilst patiesībai. Resna, bezkaunīga mātīte.

C Check 15.12.2013

Iesaku naudu maksāt un līgumus parakstīt, kad viss ir 1000% drošs. NeCilvēku nekaunība un alkatība ir šausmīga. Ja iespējams, jāvēršas policijā. Jāķer rokā, lai nebojā citiem dzīvi.

B betons 15.12.2013

onāni!