Darbs Latvijas Pasta - Pastnieka alga

Labdien.
Es saja portala redzeju diezgan daudz sudzibas par Latvijas Pasts darba kvalitati un ipasi par pastniekiem.
Ka Jus domajat vai par 120 latiem menesi var gaidit atbildigumu no stradniekiem.
Es stradaju par pastnieku un pec menesa biletes nopirksanas man paliek mazak neka 100 lati uz eksistesanu.
No mums prasa kaut kadu atbildigumu. Mums ir jastrada jebkuros laika apstaklos, agri jamostas , ir japaraksta kaudzem dazadu rikojumu (kas vel mums ir jadara un bezmaksas), mums jariske ar dzivibu piegadajot pensijas un jaiznesa kaudzem katalogu par kuriem LATVIJAS PASTS SANEM NAUDU BET PASTNIEKIEM NEMAKSA, mums ir jatirgo ar produkciju uz 30Latiem katru menesi. Mums vispar pateica ka darba apjoms kluvis mazaks un mums samazinaja algu (uz kuru tik un ta nevar pat eksistet)
Musu valsti dzivo ne tikai skolotaji, arsti un policisti. Jus tacu visi gribat lai Jusu vestules un citi sutijumi drosi nonaca pie adresata.
Es brinos kapec pastnieki vel vispar neriko mitingus.

Ausainītis 28.10.2013

21 gadsimtā viss notiek elektroniskā veidā. Ko tu dziedātu, ja tev vajadzētu stiept 30 kg somu desmitiem kilometrus bezceļa apstākļos, kā to darīja tavi kolēģi pirms 40 gadiem par nieka 50 rubļiem mēnesī?

K Kurt 30.10.2013

pasi vainigi.tikaj iioti strada par 120 ls

G13 30.10.2013

Ja glupa galva, tad kājām nav miera!

L Latio Fox 30.10.2013

Taadeel jau vestules no aarzemeem, Latvijaa nenonaak, vai nonaak atpleestas!!!
Dzeramnaudas, mekleejat?:)