Darbs Čehijā - darbs cehija

shii driizaak nav suudziiba bet faktu konstataacija..kaa valsts chehija ir pilniiga pakalja.pilns ar kuupinaatajiem un hoholiem..veikalos cenas sit paari latviju.darbadeveeju attieksme kaa pret vergu...protams, ko gan citu var gribeet.ja juus esat paardots, pie tam vairaakas reizes...ja kaaadam veel ir interese par chehiju, varu nosuutiit paaris tel.nr..par velti...tie ir ukrainju vergtirgonji...un jebkuraa gadiijumaa juus paardos vinjiem.tikai sheit veel nodiiraas triis aadas..izslaveetaas bezmaksas dziivesvietas ir taadas kojas, kuras es pat padomjlaikaa netiku redzeejis..ar naudas pelniishanu arii nekas neiznaaks...maksaa max.4 eur.h..bet principaa mazaak..kaa parasti darba uzreiz nav...dod avansus, kuri peec tam jaatstraadaa, ..rezultaataa kaadi 3 meeneshi paiet straadaajot uz veederu...ja kaadam veel ir interede, rakstiet uz epastu, numurus nosuutiishu pa velti..

T ToAndreews 04.06.2011

Un ko tad tu citu gribēji sagaidīt? Ja savā zemē jūs nevienam neesat vajadzīgi, domājat, ka arī citi jūs uzskatīs par cilvēkiem? Nē-jus esat un būsiet baltie nēģeri-vergu dvēseles.

P ParDzimteni! 05.06.2011

Dombrovskis saka, ka visiem dusigi jastrada Latvijaa un dusigi jamaksa visi nodokli.
Tad mes sasniegsim labu valsti.
Nevajag begt, vaajag dusigi stradat un balsot par Dombrovski.
Vins ir genija gars, pareizi pacela nodoklus un pacels vel lidz Zviedrijas limenim katru nodokli.
Jums sakotneji ir pretestiba nodokliem, celsaanai. Bet to vajag, re ka Baltkrievijaa sanaca ar nodoklu necelsanu? Beigas.
Tapec vajaga balsot par Dombrovski un maksat nodoklus un stradat tikai Dzimtenee! Slava Dombrovskim!

Mus ir javada Dombrovskim un Rimsevicam- luk, vinu lemumi bija talredzigi un loti pareizi. Latvijas Banka ir labaakaa banka visaa Eiropaa un musu premjers ir genijs! Tik gaisu galvu sen nebija naacis pasaulee!

Cehija ir bezdarbs, ja tur nem stradat, znacit neviens tur uz vietas nenaak ...
Ja kas, ukrainiem nav tiesibu ta vienkarsi stradat ES valstiis. Vajag ipasu darba atlauju.

Pats vainigs, ka atdevi savu iekartosanu darbaa svesiem un esi traks!
Butu klausijis, ko valdiba maaca presee un TV, macijies augstskolaas, izgajis kursus, cieties un stradajis smagi Dzimtenei, nevajadzetu tev skraidit pa pasauli vergot svesiem!