Darbs Beļģijā! - Normunds Lasis

Darbs Beļģijā.Sola labu algu, dzīvošanu, atmaksā ceļu mājās katru mēnesi utt.Nostrādāju mazliet vairāk kā 3 mēnešus, pilnu algu saņēmu tikai par vienu mēnesi, nākošajos apm.300 Ls.Lai samaksātu, jāprasa katru dienu, sola un sola.Atmet ēšanai pa 50 eiro uz visiem...Mājā 20 cilvēki, apstākļi traģiski.Objektā drošība nulle.Kad sapratām, ka mums nesamaksās, taisījāmies uz māju, pat ceļam naudu neiedeva, pat pārbaudīja somas vai kaut ko neesam tik paņēmuši.Ņirgāšanās par cilvēkiem!Vēl jo projām nauda nav samaksāta, Normunds Lasis numuru ir nomainījis, firma vēl pastāv.Cik dzirdēts, tad cilvēki tur mainās visu laiku...Aizbrauc vieni nabadziņi, brauc nākošie.Šī firma dzīvo uz nelaimīgiem darba meklētājiem.Par šo firmu pat "Tautas balsī" rādīja.Neesiet lētticīgi!!!

V Vladimirs 31.08.2011

Labdien, ka firmas nosaukums?
nav
fki-group?

M Modris 03.10.2011

SIA"Solution Group"

I Igors 04.10.2011

Kā rīkoties tālāk? Celtniekiem ir jāsaņem viņu nopelnītā nauda!!! Kā iespējams to piedzīt + morālo kaitējumu??
Cik cilvēkus viņš apčakarējis, cik tūkstošus uz nabaga cilvēku rēķina iebāzis kabatā???

K kkmg 29.10.2014

Šis pats tips Normunds Lasis nu šiverē te pat Latvijā. Meklē sadarbības partnerus dažādu preču ražošanai un sūtīšanai uz Beļģiju, bet beigās kad prece nosūtīta izdomās visādus veidus lai tikai nebūtu jāmaksā. Atrunājas ka Beļģi nau samaksājuši, bet kā izrādās beigās visu naudu piesavinājies pats. Esiet uzmanīgi pirms sāciet kaut kāda veida sadarbību ar Normundu Lasi. Aicinu neklusēt un ziņot vēl apkrāptos cilvēkus, jo zinu kad neesmu viens kuru viņš ir apkrāpis.

B bbb1 13.02.2015

Cik man zināms šis cilvēks strādā un palīdz mūsu pašu ražotājiem iekarot tirgu Eiropā un izsisties tepat Latvijā ar saviem kontaktiem un statusu sabiedrībā .
Cilvēki, kuri šeit veikuši jebkāda veida komentārus, tādā veidā parāda savu necieņu pret Normundu Lasi - novērtējiet sevi, cik kvalitatīvi, godīgi esat veikuši savu darbu.
Ja kāds domā, ka tiek maksāts par darbu, kas nav padarīts tad varbūt kāds var ieteikt to vietu un sfēru, kur tā var.
Cik bieži saskaramies ar to, ka līdzko gala produktu kāds izbrāķē, reālais darba darītājs meklē vainu citā, neatbild par savu darbu un vēlas par to samaksu.
Domājams, ka negatīvo komentāru rakstītājiem ir vēl kādi pāri desmit cilvēki par kuriem šādas replikas izteikt - padomājiet par to.

Veiksmi Jums un lai dod jums pelnīt tik, cik jūs esat spējīgi nopelnīt!