Darba piedāvājumi - darbs ārzemes

Cienījami mediķi, kolēģi, kuri meklē darbu ārzemes, esiet uzmanīgi ar tūrisma firmu Eldorado, kura sadarbojas ar Hamburgā esošo kompāniju Med Kontor un meklē medpersonālu darbam it ka slimnīcās Hamburgā.Pēc intervijas ar šo kompāniju man piezvanīja vīrietis un piedāvāja mazgāt viņam grīdas 2 reizes nedēļā par labu samaksu, jo pēc viņa teikta, esmu simpātiska sieviete.Man bija šoks, tā kā esmu beigusi Rīgas Stradiņa Universitāte un man ir augstākā izglītība.Vai kompānija nesaprot, ka mediķi meklē darbu ārzemēs pēc savas specialitātes un šeit Latvijā mums darba arī netrūkst, no bada nemirstam, lai pazemoties un ar RSU diplomu mazgāt grīdas kādam bagātam idiotam.

A anna 04.09.2011

Polnostju soglasna. Ja toze bila na sobesedovanii (u menja vissie obrazovanie, znanie jazika ), obescali naiti rabotu po specialnostu, okazalos cto mogut predlozit - mit poli .

E ELDORADO 17.05.2012

Godātā Poļakovas kundze un Anna, kurai nav pat uzvārda!Izlasīju jūsu stāstu par mūsu uzņēmuma netikliem darbiem.Ko es varu teikt?!Laikam tikai to, ka stados priekšā nu kuras puses pūš vējš.Pateicoties MEDPERSONAL Rīga pūlēm esam atskaitījušies Policijā par savu darbu.Tāpat gada beigās esmu zvanījis šīs firmas parstāvim un apsveicu Ziemasvētkos un novēleju daudz laimes Jaunajā 2012.gadā.Žel, ka mūsu valstī vel ir palikuši uzņēmumi, kuriem intrīgas un konkurentu apmelošana ir galvenais dzīves mērķis.Savā dzīvē esmu daudz reizes saskāries ar šāda veida darbībām.Tāpēc reaģēju uz to mierīģi.Ticiet man.No savas dzīves pieredzes zinu, ka viss ļaunais atgriežas atpakaļ.Un tomēr novēlu gan jums, gan viseim pārējiem, kas iesaistīts šajā netīrās veļas skalošanā, visu gaišu.Lai jums veicas jūsu plānu realizācijā.Bet tomēr novēlu arī to, lai jums kādreiz paliktu kauns par saviem darbiem.
Esmu pilnīgi pārlicināts, ka ne Tatjana Poļakova ne citi personāži, kas rakstīja savus komentārus, dabā neeksistē.Jo pārbaudīju visus iesniegtos man iepriekš dokumentus.Bet, ja es tomēr esmu kļūdijes, aicinu jūs pie mums birojā, Merķēļa ielā 6., 12.kabinētā jebkurā no darbadienām lai atvainoties jūsu priekšā par apkopējas darba piedāvājumu.:))
Starp citu, medmāsas, kuras pie mums mācās šobrīd, tiko atgriezās no ekskursijas uz Hambugas klīnikām, kuru mēs viņam sarīkojam.Ja jūs tiešam interesē patiesība, aprunājaties ar viņām.Un ar mani.Jo vienīgais vīrietis uzņēmumā esmu es.Bet es nedzīvoju Hamburgā un apkopēja man arī paldies Dievam nav vajadzīga.Ar cieņu.Projekta vadītāis - Igors Renigers.
P.S.Starp citu, pirms kaut ko rakstīt, būtu labi painteresēties par mūsu uzņēmuma atrašanās vietu.Tā ir neviss Pērses ielā, bet Merķeļa.Acīmredzot, tas kas jums sniedza informāciju nepabrīdināja jūs par šo faktu.Turpmāk esat uzmanīgākas šajos jautājumos.