www.sudzibas.lv darba devēju attieksme pret darba meklētajiem

darba devēju attieksme - pret darba meklētajiem

Padoms ierosinājums tiem uzņēmumiem kas acīmredzot meklē darbiniekus tikai "skata pēc" lai būtu noticis konkurss. Es kā bezdarbniece iztērēju naudu ceļam, kas iespējams man ir pēdējā .Aizbraucu uz 'pārrunām kur visi ir "liela smaidīga ģimene" gatavi ņemt darbā itkā atbilstu prasībām rezultātā pat neatzvana.Tāpat arī tie sludinājumi, piedāvājumi kas cikliski parādās darba meklētāju mājas lapās, vai grūti atbildēt uz e-pastu. Nē paldies mēs jau darbinieku atradām vai arī Jūs neatbilstat amatam. ( t,i iekārtojām kādu paziņu, vai sludinājumu ielikām lai reklamētu sevi nevis meklētu darbinieku).Ko tad dara tie saucamies personāldaļu speciālisti?
mēneša laikā esmu nosūtijusi 20 CV ar pieteikuma vēstulēm itkā konkrētiem uzņēmumiem kur mana pieredze PILNIBA atbilst. (atbilde NAV NEVIENA)
Lūgums cienīt darba meklētājus kas ir jauni spējīgi un gurdi bet pamazām zaudē cerību vispār braukt uz pārrunām kā tādām.
Vai to nevar kā izkontrolēt- jo tieši tie kas neatbild bet itkā meklē ir lieli populāri un visnotaļ maksātspējīgi uzņēmumi.

N

P pics 23.02.2012

Neesi vienīgā.Vēl ir tāda lieta, ja sludinājums ir krievu valodā, tad latvieši var nepieteikties.Man savā specialitātē ir ļoti augsta kvalifikācija, vienalga ignorē, pat neatbild uz e-pastu.Man darbs ir vienmēr, tikai meklēju labāku.

F FlashForward 23.02.2012

Tā diemžēl ir, savulaik arī biju sūtījusi CV ļoti daudzām iestādem, uzņēmumiem, diemžēl retais bija atbildējis uz e-meilu, bet tā vispār neviens neatbild!
Tā ir liels netaisnība, ka liek sludinājumus vienkārši "ķeksīša" pēc!!!

pics: tā nav tikai ar latviešiem, tas pats ir ar tiem -oviem dažādos LV uzņēmumos.

D Dadzis 23.02.2012

Principā jau lielākoties sludinājumā ir norādīts, ka atbildēsim kandidātiem, kas izturēs 2. kārtu, bet ja tāds teksts nav bijis, tad var celt pretenzijas. Tas jau ir katra personāla vadītāja ētikas jautājums atbildēt vai nē, bet var saprast arī viņus, ir citi darbi darāmi, ņemot vērā bezdarba situāciju valstī, strādāt gribētāji arī ir daudz, ir viņiem ko noņemties.
Veiksmi visiem darba meklētājiem

G Gatis 23.02.2012

Es pēdējos divus darbus atradu ar sludinājumu palīdzību...

K katrīnīte 23.02.2012

Principā nenosodu, jo šodien ir tik daudz negodīgu darba devēju, ka taisni riebj.Varbūt tā pat labāk, jo tas jau uz kaut ko norāda, ja darbe devējs neliekas ne zinis un neuzskata par vajadzību informēt, agri vai vēlu pienāks brīdis, kad neuzskatīs par vajadzību izmaksāt algu labākā gadījumā, sliktākā, apzags un vēl apmelos.Un tad būs vēl rūgtāk par velti izšķērdētu savu dārgo laiku.