Daramvisu SIA - Krāpšana

2021. Gadā decembra sākumā es www.getapro.lv vietnē ievietoju sludinājumu ar informāciju, ka meklēju meistaru iebūvēto mēbeļu izstrādei. Uz sludinājumu 2021. Gada 15. Decembrī pieteicās jevgēnijs kuznecovs, pārstāvot SIA “Daramvisu” reģistrācijas numurs: 41503065334, un teica ka var izpildīt pasūtījumu.
Sia “daramvisu” piedāvāja aptuvenās viena skapja izstrādes izmaksas, kas bija samērā pievilcīgas un labus piegādes termiņus.
Vienojoties par aptuveno viena skapja cenu, jevgēnijs kuznecovs turpmākai komunikācijai par pasūtījumu iedeva meistara pavlo havrilchev tālruņa numuru un ieteica izdēst no getapro sludinājumu, lai nav lieki jāmaksā 50eur.
Pavlo havrilchev 2021. Gada 20. Decembrī atbrauca uz objektu, veica uzmērījumus un sastādīja tāmi, par kuru vienojamies un parakstījām līgumu. Saskaņā ar līgumu, 2021. Gada 23. Decembrī veicu pavlo havrilchev avansa iemaksu vairāk nekā 2000eur apmērā. Mēbelēm bija jābūt piegādātām līdz 2022. Gada 31. Janvārim. Nu jau ir aprīļa vidus un no mēbelēm nav ne smakas (kaut kādas atsevišķas detaļas gan savestas) . Pēc tam kad sia “daramvisu” "ieteiktais" meistars pavlo havrilchev neizpildīja pasūtījumu un principā apkrāpa mani (tāpat kā vairākus pasūtītājus, kuru sūdzības atradīsiet tepat - sūdzības.lv) , sia “daramvisu” jevgēnijs kuznecovs noņem no sevis jebkuru atbildību un saistību ar šo meistaru, pasakot, ka ir tikai "ieteicis" šo krāpnieku.
Esat uzmanīgi, neuzticaties SIA “Daramvisu” labām atsauksmēm getapro, tas nepasargās jūs no apkrāpšanas.
Iesniegums policijā ir iesniegts.

B

Komentāri (1)

D Dzests Lietotajs1 06.02.2023

Tas J.Kuznecovs apkrapj ari izpilditajus no getapro.lv pats biju caur vinu stradajis. Kad palika pedeja diena pabeigt darbus tad sis pazvanija un pateica ka klients atsakas no darbiem nepaskaidrojot iemeslu un uzmeta uz nopelnito naudu. Bija sarunats ka panems vismaz manus instrumentus un tad satiksimies un atdos, bet velak vienkarsi ignoreja telefona zvanus

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes