LV RU

Dar Deko - Krāpšana

Dar Deko, SIA - krāpnieki un afēristi.
Vēlos informēt un brīdināt visus potenciālos Dar Deko klientus, kuri vēlas pasūtīt pie šiem krāpniekiem "ķvalitatīvas" iebūvētās virtuves vai cita veida mēbeles. Viņi reklamē un piedāvā izgatavot un uzstādīt virtuves un mēbeles, bet patiesībā viņi neko neizgatavo, bet darbojas kā negodīgi starpnieki. Šo krāpnieku darbība ir pavisam vienkārša un primitīva- viņi atrodot un apvārdojot lētticīgu klientu, kuram vajag skaistu, kvalitatīvu virtuvi, saņem avansu un no lēta ražotāja nopērk zemas kvalitātes virtuves iekārtu, piedāvājot to klientam kā ļoti kvalitatīvu un modernu par vairākas reizes augstāku cenu kātā patiesībā maksā, saņemot ievērojamu starpniecības naudu
Jau pēc dažiem mēnešiem šī "kvalitatīvā" virtuve sāk jukt un brukt, sāk nedarboties mehānismi, neturas furnitūra, deformējas plaukti un rodas citas problēmas.
Kad mēģināju sazināties ar Dar Deko "darboņiem" (viņus sauc Dmitrijs un Viktorija), tika solīts trūkumus novērst, bet nekas protams netika izlabots, viņi vēlāk vairs neatbildēja uz telefona zvaniem un arī viņu reģistrētā adrese Aptiekas ielā 21, Rīgā ir fiktīva, tur nekā nav un viņi nav atrodami.
Uzmanieties no šiem krāpniekiem, kuri, izmantojot jūsu uzticēšanos , jūs apmānīs, iesmērējot nekvalitatīvas mēbeles par lielu naudu un pēc tam, kad jūs to sapratīsiet, viņi pazudīs.

Komentāri (9)

E EkaterinaAbola 11.03.2019

Dar Deko- krāpnieki un ļoti negodīgi.

SamTroll 11.03.2019

Mēs jau ar pirmo reizi sapratām, nevajag atkārtoties.

J Josifs Kazimirs 03.09.2019

Jums ir pilnībā taisnība, Dar Deko SIA Viktorija ar Dmitriju narkomānu ir KRĀPNIEKI un AFĒRISTI.

E EkaterinaAbola 12.09.2019

Jūs arī vini piekrāpa un pazuda? Vai panēma naudu un neko pat neizgatavoja?

G Gunta Ikere 25.09.2020

Man pilnīgi pretēja pieredze! Saveda kārtībā no padomju laikiem neremontētu virtuvi, aprīkoja ar visu nepieciešamo un nepaņēma no manis ne centa! Milzīgs PALDIES viņiem, joprojām jūtos viņiem pateicīga, jo pati nebūtu to paveikusi!

J Josifs Kazimirs 17.09.2019

Vīņi paņēma naudu 70% apmērā avansu, tad 7 menešu neko nedarīja, tad kas sāka kustēties kvalitāte bija briesmīga. Noteikti esmu gatavs vērsties jeb kurā instatcē, lai apturētu šos krāpniekus. Viņi ir neadekvāti cilvēki, lai gan pirmo iespaidu atstāj ļoti labu un apvārdot māk ik vienu.

L Laika smiltis 25.09.2020

"Aprīkoja ar visu nepieciešamo un nepaņēma ne centa"...Tā sakot , uzdāvināja visu nepieciešamo Jūs pati saprotat, ko uzrakstījāt?

G Gunta Ikere 25.09.2020

Tieši tā!

G Gunta Ikere 25.09.2020

Es viņus iepazinu, kā cilvēkus, kuri spējīgi uz nesavtīgu palīdzību, kuri spējīgi no sirds priecāties par to, ka izdevies kādam ko labu izdarīt! Un redzēju darbībā azartiskus profesionāļus, kas ar prieku dara savu darbu. Un vēl jutu sirsnīgu attieksmi pret pilnīgi svešu cilvēku!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes