www.sudzibas.lv Danija Apavu veikals Nelaipna pārdevēja

Mols - apavu veikals "Danija" - Nelaipna pārdevēja

22.05.2012 ar draugu pastaigajamies pa apavu veikaliem t/c Molā, meklējam man vasaras apavus un iegajam veikalā "Danija".
Man patīk "Danijas" apavu kolekcijas un parasti ieperkos tur, citos tirdzniecības centros pārdevējas parasti ir laipnas un atsaucīgas, nekad nav bijis nekādu problēmu, bet šoreiz palikām ļoti neapmierināti ar pārdevējas uzvedību.
Bija plks.16 un veikals bija pilnīgi tukš, mēs bijām tur vienīgi pircēji un pārdevēja - maza auguma ar melniem matiem - neizskatījas īpaši aizņemta, ja nenemt verā pļapāšanu ar citu pārdevēju. Kad mans draugs piegāja viņai klāt, lai palūgt citu izmēru, kurš nebija izlikts veikalā, pārdevējai bija tāda sejas izteiksme, it kā viņai nezin ko palūdza. Viņa lēnām devas uz noliktavu, un atnesa apavus, nosviedot tos uz letes. Kad uzmēriju, sapratu, ka kurpes neder, pieskatīju citas un nācies atkal griezties pie pārdevējas, lai palūgtu izmēru. Atkal ar tik pat loti neapmierinātu sejas izteiksmi viņa lenām devās uz noliktavu un teica, ka māna izmēra tur nav.
Kad palūdzu apskatīties katalogā, vai tuvakajos Danijas veikalos nav mans izmērs, pārdevēja atbildēja, ka ja internēts aizies apskatīsies pēc 15 minutēm, kad pēc kāda laika atkal ienācam veikalā mēs sapratām, ka viņa nemaz nav skatījusies, tikai piegāja pie datora, pakustināja peli un teica, ka neiet internets.
Kad pajautāju, vai nevar uzzvanīt uz kādu tuvāko veikalu, jo mums negribējas velti terēt laiku un benzīnu mēklējos tas kurpes, viņa teica ka viņai tas aizņemšot parāk daudz laika. Pa visu laiku, ko pavadījām tajā apavu veikālā (kopā sanāca kāda pusstunda), nebija ienācis neviens cits pircējs, un es domāju, ka nebūtu grūti piezvanīt vismaz uz vienu tuvako veikalu un pajautāt. Diez vai tas aizņemtu daudz laika. PIe tam veikala darbiniece ar visu savu uzvedību rādīja mums, ka veikalam klienti nav vajadzīgi.
Es pati strādāju apkalpošanas jomā 6 gadus un nekad neesmu sev atļāvusi tadā tonī un ar tādu sejas izteiksmi runāt ar klientiem, pie tām vēl ņēmot vērā, ka klientu veikālā izņēmot mūs nebija. Ja cilvēks nespēj normāli komunicēt ar citiem un pildīt savus darba pienākumus, domāju, ka viņam nav ko darīt šājā jomā.
Šīs atgadījums sabojāja noskaņojumu gan man, gan draugam uz visu dienu un pie tam vēl mums ir nācies tērēt laiku braukāšanai pa citiem veikaliem. Diez vai vēl kadriez iešu uz šo veikalu iepirkties un neietektu arī citiem.

O

A aga 25.05.2012

Zinot, cik augstu t/c Mols vērtē klientu, šī pārdevēja dabūs pa kaklu (ja vadība izlasīs šo sūdzību). Vispār varēji iet turpat arī pasūdzēties! Kaitina mani tādas. Pajautā viņai pašsaprotamu lietu, bet šī pārgriež ģīmi tā, itkā pasaules brīnums būtu noticis!

A Alexa 25.05.2012

Bet varbut ka si pardeveja, jusu drauga bijusa meitene .Neticami ka sodien var satikt tadas nelaipnas pardevejas, jo darbadeveji ir loti rupigi mekle personalu.

O Olga Filth 26.05.2012

Protams, ka šī versija ir visnotaļ interesanta, bet ja nu tā būtu, es zinātu..
Protams, ka darba devēji izvelās personālu rūpīgi, bet domāju, ka daži darbinieki priekšniecības klātbūtnē visādi izrāda iniciatīvu un velmi strādāt un priekšnieka prombūtnes laikā atslābst un uzvedās pavisam sāvādāk.. Normāla prakse. Domāju, ja blakus būtu viņas priekšnieks viņa smaidītu visiem un pati nāktu un jautātu, vai nevajag palīdzēt..

P Patricija 05.06.2012

ļoti bieži iepērkos tieši Mola Danijā, un vinmēr esmu apkalpota ļoti labi, sūdzēties tiešām nevaru. Varbūt Jūs vienkārši pārpratāt pārdevēju.

R Rolands 05.06.2012

Nu ja, tagad rakstīsim sūdzības par katru cilvēku, kurš jums nepasmaidīja. Meitene apavus atnesa, bet tas ka interneta nebija jau nav viņas vaina. Lai uzzinātu par krājuma atlikuma no viena veikala ir nepieciešamas vismaz 5 min., Rīgā es domāju, ka ir ap 10 Danijas. Sanāk 10x5 = 50 min lai apkalpotu tikai vienu klientu.

P.S. tie kuri strādā apkalpošanas sfēra (Olga 6 gadi) parasti tādi kašķīgi arī ir pret saviem „kolēģiem”. Laikam lai kaut ko kompensētu …

L lana6 27.07.2012

Nē, tās meitenes tiešām nemāk strādātapkalpošanā!! Neiet runa par smaidīšanu, bet par reāli zemu kultūras apkalpošanu. Es arī nesen igriezos molā un tieši danijas veikalā! Pilnīgi smieties gribās, viņām tiešām TĀDAS sejas izteikmses... it kā nāk uz darbu nevis strādāt (apkalpot, pārdot, konsultēt klientus) bet tikai sevi demonstrēt pietam demonstrēt ne labākai publikai:)!! Uz ģīmja ir raksts "man te tas darbs nemaz nav vajadzīgs, tipa esmu bagāta un te tik tā... tusējos". Es arī biju pārsteigta. Man liekas tas ir Molam raksturīgi. Ibrauc daži biezie un apgrozījums gatavs, ko tur lieku reizi svīst - uz darbu jānāk atpūsties.

I Iraida 28.07.2012

Mani gan apmierina pārdevējas Danijā, mani viņas laipni un patīkami apkalpoja. Un vai tad slikti, ka meitenes smaida, un viņām labs garstāvoklis? Un, ja viņas dzīvo pārticībā tas būtu noziegums?
Es Jums ieteiktu būt pozitīvākai, un gan jau arī cilvēki pret Jums attieksies savādāk. :)