Danija - kvalitāte

Nu kas tā par lietu, ka 4 x uzvelkot rudens zābaciņus viņiem atlīmējas zole. Cena arī nebija nekāda mazā- 60 ls.
Rodas jautājums ko mums te Latvijā tajos veikalos tirgo? Zābaciņi smuki un tik tiešām ļoti ērti, bet sorry 4 x uzvelkot viņus uz darbu ( nekādas ballītes, lietus, bruģis utt. viņus vsp nav skāris) jau parādās pirmie defekti. Šim veikalam iešu ar līkumu. Nezinu vai vispār ir vērts un viņiem kaut ko nest atpakaļ ( čeks ir saglabāts), nostāvēs nedēļu un tad pateiks, ka manas vainas dēļ radies defekts ( nu kā jau tas standartā pie mums LV notiek).

I

Z zita 14.10.2011

Kvalitāte pieklibo šim veikalam pamatīgi!

P Purkšķis 14.10.2011

Danija, Ns king sūdīgākie apavu veikali. Sūdzība pēc sūdzības, neiesaku tur ieprikties.

T Točno 14.10.2011

Točno, tie jau miroņiem domātie apavi!

D Dace 14.10.2011

Bet kur tad ir tie labie veikali? Pagājušajā gadā ar ziemas zābakiem ne sezonu nenostaigāju. Iekšzole galīgi saplīsa.Pirku zābakus Euroskor. Jānes vien uz remontu būs.

T ToDace 14.10.2011

Latvija ir visas pasaules izgāztuve, kur tiek par maksimālu cenu realizēti visas pasaules atkritumi, sākot ar pārtiku un beidzot ar saimniecības precēm un apaviem.Ja netici, nopērc par tādu pašu cenu ārzemēs identisku mantu, uzreiz jutīsi īsto kvalitāti.

P PēterisDaiboževs 14.10.2011

Latviešiem Latvijā ir jāstaigā pastalās!!!

L Liene 14.10.2011

meitenei iesaku tomēr iet atpakaļ uz veikalu un rakstīt prasījuma pieteikumu, un Ja būs atteikums tad taisīt neatkarīgo ekspertīzi. Danija, NS king tikai strādā uz to, kā atlīmēt klientus ar sūdzībām, pēc iespējas sarežģījot procesu un ieviešot klientā šaubas vai viņš pats nav sabojājis preci. Bet tajās pārdevējās nav jāklausās, vienk ej majestātiski un ar cieņu un pieprasi veidlapiņu lai uzrakstītu prasījumu.

T ToLiene 14.10.2011

Un neaizmirsti Ls 30 samaksāt par ekspertīzi!

I Ilze 14.10.2011

Es zinu to ka tirgotāji Latvijā ir ļoti nekaunīgi.
Redzēju vienā veikalā zābaciņus ar 70% atlaidi par 25 ls., iepriekšējā cena bijusi 90 ls. Tirgotāji taču preci nepārdos tā ka pašiem nav nekāda guvuma! Uz tik lielām atlaidēm nevar paļauties, jo 65 ls atlaide ir par lielu. Visticamāk ražotāja cena varētu būt ap 20 ls. Bet pirms atlaides iespējams kāds jau tādus pašus zābakus jau bija nopircis pa visien 90 ls!

L Liene 15.10.2011

Ja ekspertīze ir par labu klientam tad izdevumus sedz vainīgā puse. Skatos, ka LV iedzīvotāji savas tiesības vispār nepārzin.

B BIGs 16.10.2011

Tur nav ko diskutet, sen viss skaidrs ka seit stradnieks netiek vertets. Musu uznemejiem bizness vel joprojam domasana un attieksme pret darbinieku ir ka tas bij 200 un vairak gadu atpakal. Jo vins iedomajas sevi ka saimnieku un parejie ir kalpi vai pat vergi.

S Sveiki 17.10.2011

Sveiki

Vai jums ir nepieciešams kredīts bankā, ja "mēģināt un e-pastu mums atkal šajā
e-pasts: [slēpt]@gmail.com

Pārsvarā visos apavu veikalos LV prece nāk no vieniem un tiem pašiem ražotājiem, tā, ka kvalitāte būs līdzīga gan Danijā, gan NS kinkā, gan arī ''labajos'' apavu veikalos :)
Traki ir ar šitiem bailīgajiem cilvēkiem- saklausās nez kādus tur briesmu stāstus pa malu malām- un, patiešām, savus pienākumus un tiesības nepārzin...
Man gan nekad nav bijušas nekādas problēmas ar apaviem- ja saplīst, tad atkarībā no situācijas rīkojos sekojoši: ja esmu pati vainīga, tad nesu pie kurpnieka un laboju par savu naudu, ja apavi ir izrādījušies brāķis, tad nesu atpakaļ uz veikalu- ja ir maznozīmīgs, labojams defekts, atstāju, lai salabo, ja kaut kas nopietnāks, tad rakstu iesniegumu un pēctam apmainu apavus pret citiem, bet, ja nav nevienu tādu, kas man patiktu, tad saņemu atpakaļ naudu. Tā lūk tās lietas notiem.
Nezinu- ir jau varbūt tādas kaut kādas histēriskas būtnes, kas uzreiz skrien veikalā bļaudamas un draudēdamas ar sazin ko un gan jau atbildes reakcija no tirgotājiem ir līdzīga- tad jau laikam ir ilgāks tas process līdz kaut kādas taisnības sasniegšanai... :D

M Magdalēna 19.10.2011

Man bija tāda pati problēma, bet tikai NS King Dominā, zābaki nopirkti pa 80Ls un pēc divām nedēļām kreisajam zābakam, pēdas iekšpusē caurums, piedevām milzīgs. Protams, čeks un visa pārējā atribūtika saglabāta, jo summa nav maza, nesu atpakaļ. Bez šaubām, man apgalvoja, ka saplīsa manas vainas dēļ, jo redziet, man kāja nepareiza, piedāvāja salabot, es nepiekritu.
Vērsos patērētāju aizsardzībā, rezultātā dabūju atpakaļ savu naudu, bet arī to man atdeva kā zaglei( atnākot uz veikalu saprātīgā laikā, viņiem protams tās summas kasē nav, lai nāku pēc stundas, atnāku vēlāk, atkal nav, bet šoreiz es negāju projām, sēdēju turpat veikalā, un laikam pārdevējām tas apnika un atdeva naudu), protams, piedāvāja dažādus kuponus un ko tik vēl ne.

A Anna 01.11.2011

Tāpat ir arī veikalā Trend Ekspress. Arī nopirku zābaciņus, kādas 4-5 reizes kājās uzvilku, ka zolīte atlīmējās. Protams, nesu atpakaļ uz veikalu, bet man pateica, ka tā ir mana vaina un ka pašai vien jālabo. Protams, uz ekspertīzi un patērētāju tiesību aizsardzību nedevos, pati vien devos pie kurpnieka salabot. Tie zābaciņi jau 2x ir bijuši pie kurpnieka ar to pašu vainu, abi kurpnieki man iesaka doties uz veikalu, jo tā ir ražotāju vaina, ka zābaki veidoti tā, ka nevar kārtīgi piestiprināt zolītes, tur vispār vidū kaut kāds caurums un par cik zābakiem ir garantija, tad kurpnieki nevēlas tur visu pārtaisīt.
Kad devos uz veikalu, lai zābakus man salabo, mani pasūtīja 3 mājas tālāk, teica, ka tā nav ražotāju vaina un ka viņi tos zābakus nelabos...
Tā nu tagad man jāizbrīvē laiks, lai dotos uz patērētāju tiesību aizsardzību, jo no no veikala neko labu tāpat nesagaidīt!
Par labošanu jau vien man + 30 lati aizgājuši!

P pole 06.12.2011

Nezinu ka jus ta velkajat apavus ka saplist pec menesha, pirku tur zabakus un novelkaju 2 gadus tikai tad atlimejas nedaudz, aiznesu pie kurpinieca samaksaju latinju par limeshanu un atkal ka jauni, ta ka man nekas nav tik atri plisis ne no viena veikala tad vnk nesaprotu kaa jus tos apavus velkajat.

V vita_zita 25.01.2013

Nesen nopirku apavus par 130Ls, pārdevēja man pati vēl skaidroja, ka apavi ir piekšs ziemas, bet viņi pirmo 10min laikā paliek slapji, lai gan īstā āda + sāk līmēties zole vaļā, kaut kāds sviests :D
NEKAD NEPĒRCIET TUR APAVUS!