Danija

Apavi kurus nopirku pa dargu cenu izradijas galigi garam, smukas kurpites jau ir, bet pirmkart uzvelkot tas krasojas un neviens nebridinaja vai nebija nekur raxtits, ka var krasoties un tagad man zekjubikses galos kreaso melnaa krasaa un turklat ari pirksti paliek melni,ka vakaraa pilnigi ar ziepem jaberzj, drausmigi.

P

R RiglijS 07.02.2006

pilnīgi piekŗītu! Tajā sūda bodē jau vispār neko nevar pirkt. Viss jau plauktā ar defektiem! Laikoju kurpes pa 20Ls. Skatos, tur ar pirksta pieskārienu jau zolē līp nost. kas bus, kad valkāšu!?!?

R RiglijS 07.02.2006

Plusā vēl katram otrajam pārim kaut kāds pleķis virsū!P.S.Tagad vienai negatīvai atsauksmei 5 pozitivas pretī ko?Absolūts murgs tā Danija. Pat te savu smirdīgo statistiku grib ietekmēt!

J jolanta 26.02.2006

jaa..es arii iegaadaajos Danijaa ziemas zaabakus..it kaa smuki un viss ok,ja nenjem veeraa,ka peec aptuveni 2 - 3 nedeeljaam man aizmuguree pa viili paarpliisa shis skaistais zaabacinjsh..hmm..

F Feita 18.04.2006

Katram savs viedoklis! Man gan liekas ar Latvijā piedāvāto sortimentu, "Danija" vismaz apavu modeļi sakarigi! Un ko tad jūs gribējāt ? Latvija jau man liekas tāda īsta kvalitāte nav atrodama nekam!!!!!

P p 17.05.2006

tam desvevka prodajetsja za ceni s potolka.

E elina 01.01.2007

vajag macet nesat zagakus...

K Kitija 27.01.2007

Es arī nopirku Danijā zābakus un man tie jau nēsājas 2 gadus,es nesprotu tos cilvēkus,kuri taisa traci,bet paši nēsā apavus kā cūkas?Viņi uzskata,ka tie der visam un visur.Protams nopērk tos lētākos un domā,ka kalpos visu mūžu.Un lai te nestāsta,ka pārdevējas nemaina,esmu redzējusi,ka viņas nāk pretī klientam,ja redz,ka apavi ir brāķēti,jo lielākā daļa jau nezin pat likumus.Kur tādi rodas?

G Gerda 09.02.2007

Kas par tautu!?! Skatos un brinos par siem 'uzbraucienim'. pati ari esmu stradajusi apavu veikala un konkreti Danija. Un esmu redzejusi visadus kuriozus. ko vispar iedomajas tie cilveki,kas skrien atpakal ar saviem novalkatajiem 'sudiem' , nepietiek ar to ka pasi nekopj apavus,nonesa papezusm lidz pusei,nekad ari laikam nav dzirdejusi par apavu dezodorantiem, un baz pardevejam deguna to,kas no apaviem palicis pari. Sausmas!!!! Es nestridos,braki ir un bus un ne tikai Daniija,bet pilnigi visos apavu veikalos, bet kaut kadam kaunam ari cilvekam jabut. Esmu ari redzejusi,ka sie 'skrejeji atpakal', kliedz un aizvaino personalu! tas viss ir baigais sviests! un man zel to pardeveju, jo neuzskatu,ka citam cilvekam ir tiesibas pazemo otru,lai ari kada ta situacija butu. visu tacu vienmer var atrisinat mieriga cela. Bet izskats,ka musdienas cilveciba ir izzudusi un normala attieksme vienam pret otru ari! Vai tauta,man jusu zel!!! Kad jus to visu pazaudejat!?!

L Lita 28.06.2007

Tas ir pilnigi normali,ja perkot dargus apavus tie kraso,jo tie ir krasoti ar dabigam krasvielam,ta tas vienkarsi ir! Bet ir speciali lidzekli,kas to novers!

G ghhhhhhhhhhh 14.07.2007

snacala tufli kupitj,ewe i sredstvo specialnoe,eto necto!

I Inchuks 15.08.2007

Arī nopirku Šos smukos apavus. Tie saplēsa 2 nedēļu laikā kaut arī papēdis un it kā ērts. Salūza supinators. Pats trakakajs , ka veikala pardevejas nevelejas man nomainiit pret citiem.

H Hujepljotkina 15.08.2007

:) Da Danja eto bred polnejshij....Kupila eti tifli i oni slomalisj srazu

A Anita 20.08.2007

Kurs nemak nesat apavus,tam vienmer bus problemas!!!Danijas apavi ir super,kur vel pa tadu smuku cenu var nopirkt idealas kurpites? Vairs jau nav tie laiki,ka noperkot dargus apavus tie kalpoja 5 gadus no vietas!!!!

R Rita 10.12.2007

Jā, es skatos, ka ne jūs kurpēs ko jēdzat, ne rakstīt protat!!!

D Daciite 05.07.2008

Nopirku kurpes par 40 ls un tām pēc 2 mēnešu valkāšanas nolūza papēdis (vienkārši ejot pa ceļu). Aizgāju uz veiklu, sakot, ka vēlos, lai tiek veikta ekspertīze, bet vadītāja pirmkārt uztaisīja tik neapmierinātu sejas izteiksmi, it kā es būtu viņu kā apvainojusi, tad pārgūlās pāri letei un bakstot papēdi teica apmēram tā: "Redziet šo nobrāzumu? Nav vērts nest ekspertīzei - tāpat neapstiprinās prasību, jo izskatās, ka kurpe būtu iestrēgusi un speciāli salauzta"... es biju šokā, nespēju aprakstīt, cik stulbi sajutos pēc tādiem žestiem un uzvedības, ņemot vērā, ka pati darbojos apkalpošanas svērā un nekad neesmu atļāvusies tā izturēties klienta klātbūtnē. Es norādīju Danijas zinošajai vadītājai, ka tāds ir arī otrs papēdis un tādi tie ir, jo valkāju kurpes ikdienā, kā arī to, ka vēlos dzirdēt eksperta slēdzienu nevis viņas uzskatus. Pēc maniem vārdiem saņēmu pieteikumu, pēc aizpildīšanas apskatījos uz vadītāju, kas kārtoja apavus, bet pamanot manu skatienu viņa turpināja savu darbu, par ko es neko nepārmetu... taču man klāt viņa pienāca vien pēc pārdevējas uzaicinājuma, kas ievēroja radušos situāciju (t.i., es tiku tīšuprāt ignorēta). Esmu šokēta par tādu attieksmi no vadošā personāla. Pat pārdzīvojums par kurpēm, ko tik ļoti mīlēju man vairs tā nesāpēja un "negrauza", kā veikala vadītājas attieksme.

P pretruna 15.07.2008

Pf... ko jus Te runajat??!!! Es danija jau labu laiku perku apavus, un man nekas nepliist...
Un ari..pirms iegadajies apavus, parbaudi katru viliti, lai pec divam dienam nav jaskrien un jasudzas par nolaustu papedi!!!

I Inga 15.04.2009

Veikals ir galigi garaam..
Nopirku zaabacinus bez atlaides pa 40ls. Uzvilku 2 reizes un skatos ka jau atlimejies... jaaa, veikalaa veel jautaaju vai neatlimesies, vina smaidot teica ka nee, ka ir 2 gadi garantija ka drosi var nest atpkalj.. nu taa ari dariju nedelja pagaja peec pirkuma es ieraudziju savus skaitsos zabakus ar atlimetu zoli.. tad nu steidzos es uz Alfu, kur protams man saka teikt ka uz ekspertiizi u.t.t ... Es protams visam sitam sviestam vairs neticu.. un pieprasiju naudu, vina tur man stostijas teica ka nevar u.t.t ! es kluvu nikna prasiju vadivbas vardu, vinja nedeva .. Tad skadri un gaisi pateica ka so veikalu es izvazaashu pa visam iestadeem.. tad negribot adeva vai ljava samainit apavus.. Kamer staigaaju [pa veikalu skatiidamaas ko citu.. Divas jaukaas pardeveejas nekauniigi aprunaja mani!...
Takaa sim jaukajam veikalam japiedomaa ko pardod .. jeb cenas tad neliekat tik liekas ja prece ir ka uz TIRGUS>!

L Lepi 15.04.2009

Es šitā ziemas zābakus gribēju pirkt bet ieraudzīju, ka atlīmēta zole. Viņi atlaidi neiedeva un teica, ka viņu meisteri salīmēs. Pēc kāda laika nāku pakaļ-salīmēts nekas nav. Tad trešo reizi viņi teica, ka tā ir ... Nu vienkarši debīlisms.Nepērku vairs neko šinīs bodēs.

E Elina 16.06.2009

Primkart - viss ir atkarigs no pasa cilveka attieksmes gan pret pasiem apaviem, gan pret pardeveju, kad ir janes apavi atpakal! Paverojiet apkartni - ir cilveki, kuriem visu laiku apavi plist un plist un viniem neviens nekad nekur namaina pret citiem un nenak preti ar padomiem un piedavajumiem; bet ir otra cilveku grupa, kuriem apavi praktiski nekad neplist un ja ari saplist, tad nekadu aizkersanos ar apavu apmainu nav bijusi! Padomajiet pasi, ne jau pardeveja tos apavus taisa un lime!!!
Jabut saprotosiem!!!