www.sudzibas.lv Danija Apavu veikals Prieks bija iepirekties

DANIJA - apavu veikals - Prieks bija iepirekties

Jaunaja t/c RIGA PLAZA veikala " DANIJA" ir superiga apkalposana. Vakar velejos iegadaties tur mokasinus un man tika piedavati loti daudz varianti, es tik sedeju un man tika nests klat lai laikoju, lai es butu apmierinata un man patiktu un galvenais deretu.vienkarsi superiga pardeveja prieks bija iepirekties.LAI JUMS MEITENES VEICAS DARBA!!!

I

L Lepi 17.04.2009

Tad jau tiešām lai veicas tādam foršām meitenem. Cerams, ka nākamie pircēji arī būs laipni un viņām garīgos nebojas.

S Sanda 31.01.2010

neesi sajaukusi portālus :) parasti te visi izgāž savas dusmas un vaino citus savā nezināšanā. PALDIES TEV, ka te var izlasīt arī kaut ko labu, jo, cik zinu, tāda portāla paldies veikaliem par labu preci, apkalpošanu vai ko tamlīdzīgu diemžēl nav..

Z zuze 31.01.2010

Gan jau raksta autore ir zābaku veikalam tuvu stāvoša persona un veikalu slavē savtīgu jūtu vadīta.