www.sudzibas.lv Danija Apavu veikals Krāpēji, neievēro likumu un pēc tam tikai Saka, ka visu pasūtījumu atcēluši

Danija Apavu veikals - Krāpēji, neievēro likumu un pēc tam tikai Saka, ka visu pasūtījumu atcēluši

Pasūtīju interneta veikalā apavu pāri, pasūtījumu gaidīju no 24.02.2022 līdz 02.03.2022, zvanīju, rakstīju viņiem, viņi teica, ka nebūšot problēmas, bet laikam aizkavējies pasūtījums.. Un tad nu šodien uzrakstīja, ka nav tas izmērs (39) manam pasūtītajam pārim iz vietas, kaut gan ieejot viņu mājas lapā var skaidri redzēt, ka ir, bet tagad jau dārgāk.. Uz ko es viņiem atbildēju, ka ir taču un aizsūtīju screenshotu.. Uz ko man krāpnieki atbildēja neko nepaskaidrojot: jūsu pasūtījums ir atcelts... Un viss... Tad sanāk, ka viņi krāpj cilvēkus no sākuma parādot vienu cenu, tad lai cilvēks jau gaida un cer uz pasūtīto preci un pēc tam vienkārši atceļ pasūtījumu bez iemesla.. Un grib lai tagad pērku pa dārgāku cenu... Nu paldies... Nekad nepērciet Danija interneta veikalā apavus, viņi ir krāpnieki.

02.03.2022