www.sudzibas.lv Danija Apavu veikals Slikts serviss, melošana, termiņu kavēšana

Danija Apavu veikals Domina - Slikts serviss, melošana, termiņu kavēšana

Iegādājoties vasaras apavus Danija veikalā Domina, konstatēju, ka pēc 3 dienu apavu velkāšanas parādās defekts zonē, steidzos uz veikalu nodot apavus, kur arī sastpos ar pardevēju Santa, pēc kā sākās virknes problēmas. Sakumā teica atbilde par apaviem būs pec 10 dienām, pec tam pēc 14 un velak jau pec 15, jau pagaja 15 dienas, bet atbildi tā arī neesmu saņēmusi. 9 dienā sazinājos ar veikalu, kur man teica, ka apavi nav uz vietas, bet ierodoties 10 dienā un satiekot citas pardevējas izrādas, ka apavi ir veikalā, ko īsti velāk, kad ieradas Santa nevarot to paskaidrot. Pardevējas bija ļoti agresīvas sarunā un runāja paaugstinatā balsī, es uzdevu tikai vienu jautājumu, kad būs atbilde no meistera par apaviem un vai apavus meisters ir apskatijis!
Gala rezultātā aizgāju un nesanēmu ne vienu atbildi. Šodien jau ir 16darba diena un atbildi joprojām nav. Zvanu uz veikalu, kur saņemu atbildi, ka apaviem ir dabīgs defekts, jociga atbildi, kur sekoja tālāk, ka tas ir normāli velkot apavus 2 nedeļas, saku atkal, ka vilku tikai 3 dienas uz ko saņēmu atbildi, ka iedošos vēl arī citam meistaram apskatities. Tā arī lidz šai dienai neesmu saņēmusi savus apavus!

Atbilde no DANIJA apavu veikalu tīkls Pārstāvja atbilde 17.08.2018

Labdien!

Uzņēmuma vārdā atvainojos par radušos situāciju un mūsu darbinieku nekompetentu rīcību - gadījumā, ja Jūsu pieteiktā sūdzība joprojām nav atrisināta, aicinu Jūs sazināties ar mums pa tālr. 23885245.

Ar cieņu,
SIA"DANBALT FOOTWEAR"