www.sudzibas.lv Danija Apavu veikals Bojājums, slikts serviss

DANIJA - apavu veikals - Bojājums, slikts serviss

Veikalā Danija pārdotie apavi ir nekvalitatīvi, tiem bieži ir defekti. Pēdējā laikā visi manis iegādātie apavi šajā veikalā ir bijuši ar defektiem. Veikals apavus pieņem atpakaļ, tomēr šādā gadījumā veikala darbinieku attieksme nav pozitīva, liek ilgi gaidīt. Tāpat veikals sūdzības par bojājumiem ilgi izskata un lēni pieņem lēmumus par preču apmaiņu, defektu labošanu.

K

K kristine94 26.03.2016

Iegādājos apavus veikala Danija uz atlaidēm , kuri iepriekš maksāja 110eur, tagad bīja pa 60eur (ziemas apavi) kurus iegādajos februārī 8.
Zābakus kopu, nēsāju dienā pārs stundas-tikai pa āru, jo darbā ir citi apavi, viss bīja kārtibā. Pēc nepilna mēn... skatos , ka zābakiem papēdis samazinās un iet nost arvien vairāk. Izbrinījos!!! Sakārtojos zābakus cik pati varu un nesu uz veikalu. Zābakus veikalā nodevu 7.martā un šodien jau 26.marts ziņas nav. Skaisti! Ziema pagājusi, zabāki nav salaboti,cena neatbilst, zina par zābakiem nav dota.
Vel citi zābaki janvārī nesu arī Danijas zābakus uz remontu, jo citiem zābakiem mitrus gāja iekšā kurus bīju iegādājusies 2015.g janvāra mēn un nēsāju ziemas mēnešos tie ir 3-4 jau saspēju šogad aiznest uz remontu, labi ka tika saglabāti čeki.
Iesaku; Danija zabakus nepirkt. p.s. Tirgū iegādājos zābakus rudens pa 25eur viss ok.

S Stenlijs 11.04.2017

Danija man liekas taisnojās ka tie papēži esot dekoratīvie un pēc nopirkšanas esot jāmaina uz īstiem :) Tik kāpēc līdzi tos īstos nedod.

S Stenlijs 11.04.2017

Nezinu kā sieviešu apaviem, bet vīriešu apavi Lorenzo ir kā priekš miroņiem taisīti. Izskatās labi, bet pēc neilgas valkāšana iekšzole atlīmējās un izrādās tie apavi ir no kartona. Zoles arī dilst kā Barona ielas modernais bruģis.

A Aija Straupeniece 07.07.2019

Sūdzība pamatota par 100%. DANIJA tirgo sūdus, ne apavus. Ņemiet to vērā! Naudu atpakaļ neviens par tiem brāķa sūdiem neatdod un likumā noteikto 2 gadu garantiju viņi piekāš!

A Aija Straupeniece 07.07.2019

NEKAD NEPĒRCIET NEKO VEIKALĀ DANIJA!