Danija Apavu veikals - Bojājums

09.06.18 iegādājos vasaras apavus. Pēc mēneša noplīsa siksniņa kurpei.18.07.18 aiznesu kurpes uz spices veikalu, lai šo siksniņu sašuj. Tā būtu viena vīle 1,5 cm garumā un pajauatāju vai var nošūt arī pārējās 3 vīļes, katru par 1,5 cm, jo iespējams arī tās saplīsīs drīz. Pienāca 30.07.18 un no veikala ne ziņas. Braucu jautāt, kas par lietu, man atbildēja, ka kurpnieks būs pēc 2 dienām.
Pacietīgi gaidu. Zvans no veikala, ka kurpes gatavas-jautāju, bet kāpēc nevarēja pārējās siksnas dubulti nošūt, jo gadījumā, ja saplīsīs atkal, man būs kurpes jātur gandrīz 2 nedēlas remontā. Nē nevarot, jo viņiem ir jānovērš tikai defekts.
Manuprāt, turpēc vasaras laikā 2 nedēlas remontā un nedot klientam ne ziņu, ir ļoti nekorekti un otrkārt, arī, ja redz, ka it tendence plīst diegiem, tad papildus nošūt 4,5 cm būtu tikai normāla attieksme pret klientu.

Atbilde no DANIJA apavu veikalu tīkls Pārstāvja atbilde 17.08.2018

Cien. Inga Pētersone,

Vispirms mēs atkārtoti atvainojamies par to, ka Jums nācās piedzīvot nepatīkamu situāciju ar DANIJA veikalā iegādāto apavu lencītes plīsumu.

Atbildot uz Jūsu sūdzību, vēlamies izklāstīt situāciju arī no savas puses, lai veicinātu Jūsu un šīs sūdzības lasītāju izpratni par radušos situāciju.

Jūs atnesāt apavus uz veikalu un pieteicāt radušos bojājumu - noplīsušu vienu siksniņu. Mēs pieņēmām Jūsu sūdzību, un izpildījām Jūsu prasību, kas tika norādīta Prasījuma pieteikuma anketā - veicām apavu remontu, sašujot noplīsušo siksniņu, līdz ar ko, savu pienākumu attiecībā uz pieteikto apavu bojājuma novēršanu esam izpildījuši. Jūsu sūdzībā nebija norādīts, ka saplīsušas ir visas siksniņas, bet bija minēts vienas siksnas plīsums, ko veikals arī novērsa. Jūs veikalā izteicāt pretenzijas par kurpnieka darbu, ka viņš pats nav iedomājies nošūt arī visas pārējās siksniņas, bet vēlamies Jums paskaidrot sekojošo - arī kurpnieks izpilda to prasību, kas ir norādīta prasījuma pieteikumā, ja bija jānošuj tikai viena siksna, tad viņš to arī izdarīja.

Vēlāk Jūs telefoniski sazinājāties ar mūsu biroja pārstāvi un vēlreiz izklāstījāt radušos situāciju - šīs telefonsarunas laikā mēs ar Jums nonācām pie slēdziena, ka Jūs pati dosieties pie kurpnieka un par saviem līdzekļiem nošūsiet pārējās siksniņas, jo uzskatāt, ka arī tās nākotnē var saplīst. Jūs pajautājāt vai apavi joprojām ir veikalā, uz ko biroja darbiniece atbildēja - jā. Pēc šīs telefonsarunas, mēs paziņojām veikalam, ka Jūs ieradīsieties pēc apaviem un parējās siksniņas nesīsiet nošūt pati. Atkārtoti pasvītroju, ka mēs Jūsu prasību, uzrādītu prasījuma pieteikumā, par vienu saplīsušu siksniņu, esam izpildījuši un atbilstoši gan PTAC likumdošanai, gan arī loģiskam saprātam mums nav jānošuj pilnīgi visas lences uz sandalēm, iekams tās nav saplīsušas un Jūs neesat pieteikusi to (vairāku lencīšu) bojājumu.

Pagāja nedēļa un Jūs atkārtoti zvanījāt ar jautājumu - vai Jūsu apavi jau ir pāršūti un vai varat doties tiem pakaļ. Uz ko mēs Jums atbildējām, ka mūsu ar Jums iepriekšējās telefonsarunas laikā Jūs paziņojāt, ka pati par saviem līdzekļiem nesīsiet pāršūt apavus pie sava, labi zināma kurpnieka, jo mēs taču sarunas laikā ar Jums izrunājām, ka mums nebija jānošuj visas siksniņas, jo tām nebija nekādu bojājumu. Attiecīgi, pēc šīs pēdējās sarunas, kura notika vakar, Jūs ievietojāt šo sūdzību.

Šobrīd mūsu uzņēmumā notiek vērienīgas pārmaiņas - mēs aktīvi strādājam pie vairāku mūsu darbības aspektu uzlabošanas un klientu profesionāla apkalpošana ir mūsu galvenā prioritāte. Ņemot vērā iepriekšējo sūdzību daudzumu un saturu, izprotam, ka atgūt un veicināt Jūsu, mūsu klientu, uzticību DANIJA veikalu tīklam ir visnotaļ liels un nopietns izaicinājums. Taču mēs pie tā čakli strādājam un ceram uz Jūsu sapratni.

Ar cieņu,
SIA"DANBALT FOOTWEAR"