www.sudzibas.lv Danija Apavu veikals Atlīmējusies zole papēžu daļā

Danija Apavu veikals - Atlīmējusies zole papēžu daļā

2018. Gada 19. Maijā veikalā “Danija” tika nopirkti apavi.18.11.19. Aiznesu apavus veikalā "Danija", jo kurpem ir atlīmējusies zole papēža daļā. Es prāsiju veikt kurpes remontu (kurpes nebija pakļauti ilgstošai mitruma ietekmei) .

Prasības atteikums
Sia “Danbalt Footwear”atsakās veikt preces remontu vai apmaiņu, jo uzskata, ka
apavos nav ražošanas defektu.
Apskates laikā tika konstatēts, ka, lietojot apavus, netika ievērota apavu kopšanas
instrukcija, kurā ir minēts, ka apavi ir jālieto atbilstoši mērķim kādam tie ir paredzēti, turklāt
atbilstošos laik apstākļos; tos nedrīkst pakļaut ilgstošai mitruma ietekmei, kā arī no apaviem
regulāri ir jānotīra dubļi, putekļi un citi netīrumi. Tā kā apavu iekšējais materiāls, zoles un
virsējā āda ir zaudējuši savu sākotnējo izskatu, tad uzskatām, ka šie apavi netika pienācīgi
kopti un nēsāti. Apavu iekšpēdiņa ir pazudusi, virsējā āda ir deformējusies un zaudējusi
krāsu. Apavi netika uzrādīti pārdevējam pie minimāliem bojājumiem, līdz ar to, nav
iespējams noteikt defekta rašanās cēloni. Turklāt, ja defekts būtu rūpniecisks, tad tas tiktu
atklāts ātrāk, nevis pusotru gadu pēc apavu iegādes brīža.
Sia „Danbalt Footwear” uzskata, ka pieteiktais apavu bojājums nav kvalificējams kā
ražošanas defekts.

Nekad nepērciet neko veikalā Danija!

06.12.2019

P