www.sudzibas.lv Dāniels Ozoliņš Izvairīšanās no pakalpojuma apmaksas

Dāniels Ozoliņš - Izvairīšanās no pakalpojuma apmaksas

Šī persona paņēma nomā automašīnu, sasita to un neatgrieza. Visu laiku aizbildinoties, ka vēlas pagarināt nomas termiņu un samaksu veiks pie auto atgriešanas. Pēc divu mēnešu šādām atrunām, bijām spiesti pēc Gps navigācijas lokācijas doties pakaļ automašīnai, kurai tika konstatēts, ka tā cietusi ceļu satiksmes negadījumā, kā rezultāta auto varēja transportēt tikai ar evakuātoru. Pēc Auto Salabošanas Servisā Dānielam Ozoliņam tika piestādīta tāme ar remonta izmaksām un nomas maksa par nesamaksāto nomas periodu. Kādu laiku dāniels cēla klausuli un uzturēja kontaktu solot naudu samaksāt, taču nu jau ir pagājuši apmēram 6 Mēneši pacietīgi gaidot un šobrīd nav samaksāts ne cents no kopējās summas, kas sastāda 2000 eur, kā arī uz telefona zvaniem, protams, arī netiek vairs atbildēts.

A anse22 15.11.2023

Paldies ka padalijaties.
Bet cik zinu nomas auto ir apdrošinati pret tieši tadiem gadijumiem, tad kada sakara jus piedzenat no cilveka naudu? To jadara apdrošinatajam vai tiesas izpilditajam

D Dace Gusarova 15.11.2023

Ir dažādi apdrošināšanas gadījumi, kurus apgrošināšanas kompānijas nesedz, ka piemēram bēgšana no izraisīta ceļu satiksmes negadījuma. Tādā gadījumā apdrošinātāji vainīgajai pusei nesedz nekādus zaudējumus.
Ar šo personu vēlējamies visu panākt mierīgā ceļā, bez tiesu izpildītāju iesaistes, tāpēc devām pietiekami daudz laika, lai viņš varētu atrisināt šo situāciju. Bijām pat gatavi dalītai summas atmaksai ņemot vērā viņa iespējas.

A anse22 16.11.2023

Tagad sanak ka jus un viņš novilcinaja laiku un gruti bus ko piedzit, jo policija jus negriezaties uzreiz, nekas netika piefiksets uzreiz, tatad neviens nekadu lietu neierosinas, un džekiņš 100% jau arzemes ka daudzi citi kas Latvija sataisa sudus un beg ka žurkas

D Dace Gusarova 16.11.2023

Līgums, videofiksācija par avārijas sekām, kā arī GPS koordinātes ar visiem viņa braucieniem ir piefiksētas un saglabātas. Iespēja vērsties policijā pastāv, gribējās to atrisināt, bez liekām problēmām. Žēl, ka mums ir tādi vīrieši.

A anse22 16.11.2023

Edgars-M kads sakars ar sievietem, ukrainietem un šai sudzibai?! Ja tev pat Latvietes nedod tas jau nenozime ka visas ir sliktas, pamekle laukos kadu paķeni, varbut paveiksies :)))))

A anse22 16.11.2023

Tagad skaidrs :))) es neesmu ista Latviete lidz ar to neapvainojos :))))) bet zinu daudzus Latviešus kas izvelejas sev citas tautibas sievietes tikai ne Latvietes :)))))

A Autonoma Piecītis 24.11.2023

Ir bijusi darīšana ar šo Dānielu, viņa atbildības sajūta ir nekāda. It īpaši pret saistībām un svešu īpašumu.