Daniels Florja (Danils Florja) - Krāpšana, zaglis

Daniels Florja jeb Danils Florja, kā pats apgalvo pavārs, bet maz ticams, ka ir nostrādājis vismaz mēnesi kādā vietā. Apgalvo, ka strādāja Stargorod, Lido. Pēc noskaidrotās informācijas, stargorod strādāja kā bremze, kavēja darbu, zaga un beigās pazuda bez vēsts.
Ļoti slidens cilvēks. Daudz runā, bet maz dara. Darba laikā lieto alkohola, ko bez atļaujas ņem no darba ledusskapjiem. Par dzērieniem, protams, nemaksā. Zog un ņem naudu ārā no kases.
Kas saistīts ar darba pienākumiem, pavāra pienākumus Pilda ļoti slikti. Kavē darbu (vismaz līdz 2 h) , darba laikā pīpē zāli, dzer, ļoti lēnu strādā un ir slinks.
Vienā dienā vienkārši paņēma no kases naudu, apzaga darba vietu, aizgāja prom un aizbloķēja restorāna direktoru un īpašnieku.
Ceru, ka neviens no Rīgas restorāniem vairāk neuzķersies uz šādu darbinieku. Esiet uzmanīgi!