www.sudzibas.lv Dane Spa visa ķermeņa masaža

Dane Spa - visa ķermeņa masaža

Ne rekomenduju etot bomzhatskij salon s otvratiteljnim obsluzhivaniem i servisom. Ekonomat na vsjom! Hodil na masazh vsego tela po kuponu. Masazhiska othalturila, daze masazhem ne nazvatj, pogladizhivanie rukami. Javno ne profi svoego dela. Ekonomila na masle, pochti po suhoj kozhe rukami vodila. Neudobnij masazhnij stol, v masazhnom stole net otverstija dlja lica, zatekla sheja tak lezhatj. Dala polotence pod lico, kotoroe realjno vonjalo sirostju. Ot takogo "masaza" toljko razozlilsa i zamjorz. V kupone napisano, cto rabotajut po rabochim dnja i subbotam. Administrator zajavila, cto po subbotam ne rabotajut mastera i radi odnogo klienta ne budut vizivatj mastera. Uze pri obschenii s administratorom zapodozril neladnoe, otnoshenie k klientu pofigisticheskoe... V obscem, esli vi hotite relaksa i poljzi dlja zdorovja i kachestvennogo servisa, to izbegajte etoj sharashkinoj kantori.

D

L Lisi4ka 15.08.2013

Я тоже недавно была в этом салоне, ходила на шоколадный массаж.Сам массаж мне понравился, НО сам салон и его инвентарь совсем никакой.Кушетка действительно тнеудобная, в кабинете для массажа стоит стиральная машина.Что бы смыть шоколад пришлось идти совсем другую комнату, с солярием.По пути сломались тапочки...Вобщем было не очень удобно и полностью расслабиться во время массажа не удалось, т к за двербю отчетливо слышались разговоры массажистки и администратора.

G garamejot 27.11.2013

Man uzdāvināja kuponu uz šokolādes masāžu. Protams ka palasīju atsauksmes un sūdzības. Zvanīju pa telefonu lai pieteiktos - administratore bija laipna un atsaucīga. Tā kā neesmu Rīdzeniece - ierados laicīgi. Piedāvāja tēju, laikrakstus, cilvēki laipni. Man patika, ka masierīte Irina ieradās pusstundu pirms seansa (lai nesteidzīgi sagatavotos un noskaņotos) - mierīga, laipna, pizitīvi noskaņota.
Man ļoti patika attieksme, kvalitāte - pieklusināta mūzika, silti dvieļi, silta eļļa un šokolāde (tas aromāts un sajūtas - dievīgas) Nekas netika taupīts.
Man netraucēja tas, ka duša bija blakus kabinetā - tās dažas minutes neietekmēja ne noskaņu, ne kvalitāti.
Masāžas veidi ir dažādi, tāpēc relaksējošo masāžu nevajag jaukt ar ārstniecisko. Šī masāža ir relaksējošā - glāstošā.

S sniedzinsh 04.12.2013

Piekrītu, ļoti nepatika! Nepatika telpa, tas, ka līdz dušai jāiet uz solāriju gar direktora kabinetu un tualeti, nepatika, ka deva netīru halātu kurā var līdz tai dušai aiziet. Ja nu jums tomēr, kāds uzdāvina dāvanu karti, tad paķeriet līdzi savu dvieli, čības, peldmēteli un švammi ar ko var nomazgāties!!!

I Ināra 13.01.2014

Интересно, а вы хотели, что б за условные 5 латов, остающихся от скидки у салона, вошли одноразовые тапочки, халат и простыня? Баре ходЮт в столатовые салоны, не гоняясь за купонами.

K krisolita 23.02.2014

Es savukārt gribēju pat ieteikt aiziet uz šokolādes masāžu.Man patika gan masierīte Irina, gan atmosfēra, gan pati burvīgā masāža.Ak tu kungs, ka salonā atradās veļas mašina un man arī saplīsa čībiņa!!!