Danaja veikals - Nedod čekus

1. Nepieņem bankas karte
2. Pateica ja grib čeku tad maksājam pilnu summu, ja grib atlaidi tad bez čeka.
Esat uzmanīgi

A Agate Skrule 19.01.2016

Nezinu, viss var but. Bet mans milakais veikals ir Danaja. Loti liels assortiments, loti laipnas pardevejas! Ceku visu laiku sanemu... Protams, varbut bija kaut kada kluda, viss var gadities, varbut taja diena stardaja pardeveja kura vel macas un kura vel nesaprot sistemu! Gribu pateikt, ka veikas Danaja ir tiesham labs veikals, taisa atlaides un iepriecina savus klientus!
Всё может быть, но магазин в котором я одеваюсь уже не первый год - это Даная. Очень большой выбор, приветливые работники. Лично мне, чек выдавался всегда, я думаю что это какая то ошибка, возможно был новый продавец, который не разбирался на тот момент в этой системе. На самом деле я всем советую этот магазин, не смотря не на какие негативные комментарии, думаю что меня многие поддержат!

L Liene Liepina 19.01.2016

Esmu pastāvīga Danaja veikala kliente jau ilgus gadus. Nekad neesmu sastapusies ar augstāk minētām problēmām ar čeka saņemšanu.
Pārdevējas vienmēr ir pretīmnākošas un profesionālas, tāpēc man ir noteiktas šaubas par to, vai tik tiešām jums bija radušās šīs problēmas Danaja veikalā.
Kopumā, piekrītu ar Agati, ka šis ir visnotaļ viens no labākajiem sieviešu apģērbu veikaliem Jelgavā, sākot no apģērbu klāsta un beidzot ar apkalpošanu.
Par bankas kartes pieņemšanu: cik esmu informēta, kompānijai nav likumīgi spiests bankas termināls, tādēļ neuzskatu jūsu minēto punktu par kaut ko drausmīgu (vismaz sūdzību ziņā). Galu galā, pāri ceļam ir trīs dažādu banku bankomāti...

M muuse 19.01.2016

Komentetajas Danaja veikala darbinieces? :D