www.sudzibas.lv Dambo Krāpnieks un huligāns

Dambo - Krāpnieks un huligāns

Šis cilvēks ir krāpnieks un huligāns. Viņu var atpazīt pēc īsi skūtajiem matiem un ziloņa tetovējuma uz rokas. Viņš sūtīja anonīmas īsziņas aicnot atsūtīt Bankas rekvizītus lai saņemtu laimestus, kas it kā pienākās manai personai. Pēc tam bankas izrakstos atklājās, ka viņš šos te manus rekvizit ir iztērērijis... kompjūteru spēlēm (tās spēles sauc Poker Night at the Inventory un bija vēl viena ar nosaukumu League of Legends, kuru jaunskungs gan vairs nespēlē, jo esot ļoti slikts šajā spēlē).
Grūti nācās, tomēr, es, tēlojot sievietes balsī, sarunāju tikšanos ar šo te jaunskungu, pēc iesaukas (jeb kļikona, kā šie te dekadenti lieto) Dambo. Kad es ierados norunātajā vietā viņš acīmredzami sazīmēja, ka es neesmu šāda te tāda jauna sieviete/dekadenta vieglas uzdzīves meklētāja, bet cienījams kungs, kas meistarīgi uzdevies par jaunkundzi. Lai gan jaunais cilvēks steigšus devās prom, es varēju sazīmēt šī te kriminogēnā cilvēka raksturīgas pazīmes - skūtu galvu un maza ziloņa tetovējumu.
Šobrīd mana misija ir nevis brīdināt citus pilsoņus, bet gan pateikt jaunskungam, ka kauliņi ir mesti, un es zinu viņa personas atrašanos vietu, ir faktu, ka viņš šo elektronisko ziņojumu redzēs un sapratīs, ka es viņu atradīšu, jo man ir paziņas interneta policijā, kas viņu sodīs ne tikai elektroniski, bet arī faktiski.

O outofmood 26.01.2012

Bet cik stulbam godaamajam kungam jaabuut lai shaadi te tiktu apkraapts???

Y YoYo 27.01.2012

Bet kaut ko kungs tu te murgo tagad!
Es tev arī varu iedot savas bankas rekvizītus... skaiti laimestus vienu pēc otra.
Kā varēja rasties situācija, ka esi nodevis šim Dambo konta piekļuves infu, kura, lai veiktu naudas ieskaitīšanu kontā absolūti nav nepieciešama.
Tagad par savu lētticību esi samaksājis ar reāliem latiem... vismaz turpmāk būsi piesardzīgāks :)