Daktere Liene Drēmane - pilnīga bezkaunība

Esam uzskaitē pie šīs dakteres. IZsaucām uz mājām pie veca cilvēka, kurš ir jau tik slims, ka pats nspēj atnākt, taču, lai izrakstītu receptes zālēm un nosūtījumiem, kā izrādās, dakterei jānāk uz mājām un radinieki vienkārši aiziet pakaļ uz poliklīniku nevar. NU lūk. jau tas vien, ka viņa brauks uz mājām (SAVU APBRAUKĀŠANAS VIZĪŠU LAIKĀ !, nevis kaut kad tur ārpus darbalaika - naktī vai agri agri, bet plkst 11...!), viņa pateica, ka būs jāmaksā 30 EUR! Vāks, bet nu labi. slimnieks ļoti slims un šobrīd tiek darīts viss iespējamais un kasīties negribējās. Atbrauca. Izrakstīja receptes. tas arī viss, jo viņa nav spečuks tomēr. Tātad - receptes. un paprasīja 50 EUR!
1) nebrīdināja
2) slimnieks pie viņas ir uzskaitē! Nav no malas!
3)tā ir augstākajā mērā bezkaunība, zinot, ka brauc pie tik slima cilvēka, kurš pats nevar aiziet (viņu pat aiztransportēt nevar šobrīd). Es brīnos, ka daktere naktīs spēj iemigt un sirdsapziņa ir mierīga. ārsta zvēresta stiprums atkarīgs vienīgi no iedotās naudas summas. Lasīju citos forumos par līdzīgiem gadījumiem, kad sauca šo dakteri pie zīdaiņiem ar ļoti augstu temperatūru un vemšanu. Vārdsakot, es tiešām aicinu neatbalstīt tik ļoti negodprātīgus dakterus un nemaz nereģistrēties pie viņas kā pie ģim.ārstes. Mēs noteikti atteiksimies. Noteikti. Principa un nekaunības pēc!

C

A ABV 01.11.2017

Ļoti žēl , ka tāda ārsta dēļ, vairākums spriež par visiem ārstiem. Un tādi ārsti vēl skaļāk par citiem bļauj par algas pielikumu. Mums veicās mums un mūsu bērnam ir ļoti laba daktere, un ''baikotā'' nepiedalījās. Tādiem ārstiem liels , liels paldies!

D Dr liene 01.07.2018

Pilnīgi bezkaunīgi ir anonīmi izteikt melus.
1)cilvēks nebija vecs
2)viņš nebija izvēlējies sava reģiona aprūpējošo ārstu
3)informācija par mājas vizīti- atbrīvotajām kategorijām maksu transporta izmaksām (tā kā tā nav tuvējā aprūpējamā teritorija) informācija ir publiski pieejama
4)kopējo summu veido maksa par vizīti un transporta izmaksas (degviela+ mašīnas amortizācija+ nodokļi+ maksa par auto stāvvietu) informācija arī publiski pieejama
Dīvaini, ka ‘’Ceice’’ pastāvēja, ka ārstam mājas vizītē jābūt TIEŠI 8.00 no rīta. No stāsta saprotams, ka laba būtu bijusi arī nakts stunda.
Dīvaini, ka šī sieviete būtu gribējusi dot savam tuviniekam medikamentu, kurš tiek nozīmēts ne reizi neredzot pacientu. Vai tas nebūtu drauds veselībai? Kā arī es nestrādāju poliklīnikā, tādēļ no poliklīnikas receptes tāpat nevarētu dabūt.
Savādi, ka mūsu sabiedrībā visi ir gatavi maksāt par frizieri, pārtiku, apģērbu, bet nav gatavi maksāt par veselības aprūpi. Katram pacientam ir iespēja izvēlēties savu ārstu un mainīt to, kad vien ir vēlme. Tā arī ir publiski pieejama informācija.

J Jānis Elsbergs 01.10.2018

Dr. Drēmane ir mana bērna ārste kopš dzimšanas, proti, 4 gadus, un pieredze ir 90% pozitīva. Ja nu gribas ko negatīvu, tad reizēm gaidīšana uz pieņemšanu liekas par ilgu un nevar rēķināties, ka pieņems tikos un tikos, kad ir pieraksts (bet tā laikam ir vairumam Rīgas ģimenes ārstu), un vienu reizi pa šiem 4 gadiem likās, ka viņa steidzīga un nepietiekami uzmanīga. Bet kopumā - labi pazīst bērnu, jauka, pretimnākoša, šķiet, adekvāti izvēlas terapiju (necenšas uzreiz iegrūst antibiotikas un miers). Laba, pieredzējusi daktere.