www.sudzibas.lv Daktere Ingrīda Budrevica Profesionālā attieksme

Daktere Ingrīda Budrevica - Profesionālā attieksme

Labdien!
Vecākiem kas gatavojas izvēlēties dr. Ingrīdu budrevicu Jelgavas bērnu poliklīnikā, par sava berna ārstu, iesakam nopietni padomāt! Mūsu attiecības ar šo veco pensijas vecuma tantīti ir saasinājušās un un viņas, kā daktera attieksme ir nepieļaujami negatīva pret pacientiem! Tas izpaužas kā absoluta augstprātiba un nelaipna attieksma, kā arī nemotivēta agresijas izpausme aizskarot ar pazemojošiem izteicieniem! Pieteikt bērnu vizītē, bieži atsaka - paužot vārdisku aizbildināšanos, ke viņas kabinets nav tirgus laukums. Vizites laikā kabinetā, ar saviem izteicieniem, rupji pazemo! Tai pašā laikā arī stāsta par savām attiecībām ar savu ģimeni un bērniem kas atsakās pie viņas braukt! Tas ir normāli? Vārdiski daktere komentē, ka tikai viņas ārstniecības prakses laikā, iegūtās ārstniecības metodes ir pareizas! Ja ibildīsiet, tad saņemsiet piezīmi, ka apšaubat viņas, kā daktera kompetenci! Vinas metodes esot iegūtas 30 gadus atpakaļ un tikai tas esot pareizi! Ja jautāsiet par zālēm vai to pielietojumu bērnam, daktere var atļauties jums pajautāt par jūsu izglitību un vai vispār esat apmeklējuši skolu! Jebkurš cits ārsts poliklīnikā, bērnam zāles neizrakstīs bez viņas atļaujas! Daktere vizites laikā atļaujas komentēt skolu kurā jusu bērns mācās un apšaubīt vidusskolas kompetenci Jelgavas centrā! Vizites laikā runā par lietām kas neattiecas uz bērna veselību! Dakterei patīk nevis vizītes apmeklējums kabinetā, bet ārstēšana pa telefonu! Katra ziņā, no farmaceita jūs aptiekā iegūsiet vairāk informāciju kā no šīs dakteres! Ļoti žēl bet laikam ejot šī daktere ir par vecu jau savai profesijai, un padomju laikā iegūtā pieredze ir novecojusi! Ļoti neatsaucīga un augstprātīga ar īpašībām, kas izpaužas veciem cilvēkiem! Šādam dakterim jau vairs nevajadzētu veikt praksi, it īpaši ar maziem berniem! Uzskatām, ka viņas lēmumi bērniem var kļūt potenciāli bīstami!
Mums kā ģimenei nav nekas pret šo dakteri, jo ar vecāko bērnu pirms 20 gadiem, vis bija labākajā līmenī atbilstoši tam laikam! Bet gadi iet un viņa kā cilveks noveco un arī kā ārsts kļūst nelietderīgs, teiktu pat vairāk - bīstams! Jo uzskata tikai savas metodes par pareizām!
Tā kā iesakām padomāt un rūpīgi izvēlēties saviem bērniem ārstu!
Viņas pienākums būtu ārstēt, izglītoties un būt pretimnākošam ārstam, it īpaši ja tas notiek par valsts naudu un bērnu veselībai! Bet dakterite ir iestrēgusi padomju laikos un tur arī paliks! Lai visiem veicas izvēlēties saviem bērniem labāko... !