Dairis Reinholds - Krāpnieks

Dairis Reinholds ir krāpnieks kuram pietiek nekaunības apkrāpt pat invalīdu ratiņkrēslā. 2011. Gada 22. Augustā atpirka man piederošo automašīnu volvo v70 (1998 g. Izlaiduma) par 1200 ls ar solījumiem, kad nauda tiks atmaksāta tuvākajā laikā pa daļām. Tā gāja laiks, Mēneši, gadi, tukši solījumi, dažādas atrunas par dažādām problēmām. Beigās vairs vispār neatbildēja uz telefona zvaniem, ko gan var izdarīt invalīds ratiņkrēslā kuram vairs nav auto pārvietošanās līdzekļa. Ir pagājuši 10. Gadi un uz šo dienu neesmu saņēmis no šī cilvēka ne kapeikas. Cilvēki esiet piesardzīgi ja jums sanāk darīšanas ar šo krāpnieku.

Andris Pommers 05.11.2021

Sabiedrība аг ierobežotu atbildību "GAlSМAS REКLAMA", vienotais registrācijas numurs 40103323305, juridiska adrese - Riga, Kaivas iela 50/3-1В, LV-1021

G Gulbenietis 05.11.2021

Par pieredzi ir jāmaksā. Tava maksāja 1200 Ls. Vismaz uz lapas bijāt atrakstījuši abu pušu apņemšanos?

Andris Pommers 05.11.2021

Jā, rūgta pieredze, patiesībā tā izmaksāja 1600 Ls, rakstot ieviesās drukas kļūda. Pie kā noved uzticēšanās svešam cilvēkam.

Raspiska bija uzrakstīta?

P Palīgs neskaidrajiem 05.11.2021

Pielikumā ir pat pirkuma līgums pie notāra. Savus personas dokumentus gan nevajadzēja te publicēt.

G Gulbenietis 05.11.2021

Es pielikumus neskatījos, skaidrs. Tad jau laikam tas, kurš apčakarēja, uz papīra ir ubags un viss kustamais un nekustamais ir uz pārējiem ģimenes locekļiem..

Andris Pommers 05.11.2021

Jā pat pie notārā tika sastādīts pirkuma līgums, ilgu laiku baroja ar solījumiem, uzticējos, gaidīju un cerēju uz cilvēka apzinīgumu, kā pircēju viņš norādīja savu firmu, kuru ātri likvidēja un tas arī bija viss.

G Gulbenietis 05.11.2021

Kredītfirmas atraksta autiņu uz cilvēku vai firmu, kad viss pārāds ir nomaksāts. Kā bija šajā gadījumā?

Andris Pommers 05.11.2021

Konsultējos ar advokātu, kurš pēc pārbaudes paziņoja kad ir likvidēts viss pa tīro un viss ar to beidzās.

Andris Pommers 05.11.2021

Jā tie pavisam nejauši tika pievienoti, administrācijai uzrakstīju lai tos noņem, bet vēl joprojām tie netiek noņemti. Patiešām tas muļķīgi sanāca.

Good Intentions 05.11.2021

Nav ko klausīties solijumos.

G Gulbenietis 06.11.2021

Čali, tu kā deputāts, uz jautājumiem neatbildi?