Dainis Umbraško - kredīti

Ļoti gribas zināt cik daudzi bez manis gaida atgriežamies kredītmenedžeri no ārzemēm.Jo tā vien šķiet, ka viņš tur vairāk uzturas nekā šeit. Ja kādam ļoti nepieciešama nauda, tad neiesaku saistīties ar šo personu, jo man viņš liekas lielisks pasaciņu stāstītājs.

V

B Bruno 02.05.2011

hahahahaha, arzemes sis gan... vinu mekle policija, un vel dazi nopietni cilvecini, pedejo IP adresi piefiksejam bet jau maita bija nosvidis kaut kur..
Vinam sonedel tiks izdots aizturesanas orderis, vina istais vards Edmunds Valters, konts SWEDBANK. Vizmaz 1 gadu vares vins smeret savu dupsiti ar smarzigam ziepitem, jo ir to godam nopelnijis!!!
Un zip.lv vina sludinajums- aizdod tjipa naudu, ar drosibas maksu utt- es ceru, ka neviens vairs nav tik stulbs un neuzkeras uz sito leto boditi!!

V vilma 02.05.2011

Ja tādas tās lietiņas, tad tiešām, lai saņem pēc nopelniem. Tādus nav ko žēlot.

D diana 12.10.2011

mja es ari gaidu jau menesi naudu itka no seb bankas parskaitits:)

E Edgars 03.11.2011

Mjā.Mana sieva ar iemaksāja 40Ls it kā drošības nauda par kredītu un ar jau pāris dienu nav ziņas ne miņas no viņa.Žēl, ka tomēr vēl tādi cilvēki eksistē.

U uzmestais 07.11.2011

Sveika tauta! Ak tad sitais Umbrasko ir kidala? Es mekleju kreditu 4500ls apmera uz menesi piedavaju ka kiilu preci ko iegadajos lidz pardosanas bridim un vel maksaju 15% varbut seit kads vares palidzet atrast realu aizdeveju kam nebus lieki jautajumi utt!!! galvenais lai nav kidala! [slēpt]@gmail.com262ea

H heh 10.11.2011

Cilvēki, Jūs uz policiju iesniegumus rakstāt?

I irma 10.11.2011

Bet vai policija kautko iesāks?