www.sudzibas.lv Dainis Šmits - par arhitekta pakalpojumiem izkrāpj naudu!!! Kāpšanās! Sevi dēvē par arhitektu, projektētaju. Izkrapj naudu un pazūd.

Dainis Šmits - par arhitekta pakalpojumiem izkrāpj naudu!!! - Kāpšanās! Sevi dēvē par arhitektu, projektētaju. Izkrapj naudu un pazūd.

Dainis Šmits - KRĀPNIEKS! Uzmanību ss.lv piedāvā arhitekta pakalpojumus, viens no tel. 28654765. Tuvākajā laikā sola darbu izpildīt. Paņem naudu avansā un... Tad sākas atrunas, to ka tulīt būs, vajag to un šito. Tā pajiet labs laiks un nekas nenotiek, skaidrs, ka nekas arī nebūs.
Slēpjas arī zem cita vārda. Tie kas saskārušies ar šo cilvēku un ir apkrāpti, lūgums policijā iesniegt iesniegumu. Cilvēks gadiem nodarbojas ar krāpšanos. Šinī portālā ir vairākas sūdzības par viņu. Foto atpazīšanai var apskatīt https://www.sudzibas.lv/dainis-smits/dainis-smits-krapsana-arhitekta-darbi-projekti-izvairas-no-liguma-pildisanas-c461044